Prijava

Samo kad puštaju bolji život i srećne ljude

Ti sve nesto ne radis. Ne pusis, ne jebes, ne gledas rts.. reci nam nesto sto radis, osim sto se bavis e-begingom?

Heftam ti ćerku dok se ti kriješ od jermenskih granata kao pacov u podrumu

hahahaha e-beging
forza revoluzione

Iako je tema otvorena radi spemovanja, nije mi jasno kako neko moze u 2020. godini da gleda ono smece od domacih kanala generalno.

Ja probao negde relativno skoro, film neki naisao, al oces kurac, odvale reklame po 20 minuta, pa presjek stanja da malo prikazu sta nam Vodja radi, pa opet reklame, majku ti jebem sta god da gledas mozes ovamo 200 puta i skinuti i odgledati dok se oni smiluju da nastave

rts se zajebao sto nije isforsirao pavica da napravi po hiljadu epizoda boljeg zivota,srecnih ljudi i porodicnog blaga.jedan kanal gde pustaju samo to u krug.12 sati nove epizode i 12 sati reprezie jucerasnjih.bilo bi za godinu dana programa.posle toga opet sve ispocetka.bio bi najgledaniji kanal ikada.rts pavic i zena. РТСПиЖ
jos i gomila varijacija na temu.krosover epizode specijal za novu godinu i dan republike.neca,sima i beban kod arandjela koji je i majstore kreka istovremeno.

U to bi bilo dojaja
Pa onda može specijalne epizode kako neca uči simu trikovima to bi bio obrazovni program.
Onda specijalnaa epizodaa sa đošom u braku to bi mogo da padne neki spinof komični.
Boba u vojski poseban spinov
Jebeš marvela Pavićuniverzum bi izdominirao

Guzina advokatska karijera ripov od better call soul

Goncić da dobije poseeban spinov u ulozi lažnog proroka i secikese

Giga moravac u ulozi milovog profi švercera kokaina to bi bio sikvl

Brando igra za grenobl u trećoj ligi francuske

Samo Slagalica i to jednom u mjesec dana.

Rts ima smisla gledati kad emituju neki opskurni, a dobar arthouse film, ili neki film stariji koji je nemoguće naći na torentu.

Memedovićeve starije emisije takođe, dok nije postao repetitivan i šablonizovan.

Potera je sjajan kviz.

O domaćim serijama ne bih, nijednu noviju nisam gledao, tako da ne mogu da tvrdim da nema kvalitetnih.

I naravno, SP, EP i Olimpijada. Iako su emisije vezane za pomenute iventove sramno loše, u poređenju čak i sa hrvatskim

Ima neka mocvara i hotel balkan deluju obe ozbiljno ali nisam licno ozbiljnije pratio
Bila je i vikend mini serija o nestalim bebama to sam odgledao i ok je
Faktografsko-igrana emisija o aferama ubijenih novinara itd isto nova kvalitetna stvar. Montevideo potera slagalica i to je to.
Imam 5 kanala inace i gledam rts i ostale i ne fali mi nista. I to je mnogo. Treba govna popaliti sva od tehnologije a najvise sedista mobilnih operatera koji su legalizovani lesinari, prevaranti i drumski razbojnici koje treba vratiti u divlji zapad pa tamo nek prodaju ajfone kaubojima. Gadjati raketama sa zemlje i iz vazduha.

Nedeljom ima solidan istorijski dokumentarac, Srpski junaci srednjeg veka, prijatno sam bio iznenađen kvalitetom produkcije, ima malo onih transfer "rekreacija" gde nađu neke nazovi glumce da vitlaju plastičnim mačevima noseći perike i fejk brade, istoričari konsultanti su im ok, angažovali bili i neke Bugare i Grke u epizodama o Vojvodi Momčilu i Urošu Nejakom.