Prijava

Koliko bi ljudi došlo?

Koje bi se teme vodile?

I najbitnije, postoji li promil šanse da bi prošlo bez nasilja?

Ps. Naravno, u uslovima da nije pandemija

Iskreno, ukoliko bi izbegli tepanje nekako, mislim da bi sada bilo milion puta spontanije i bolje, prvo jer imamo po 4 banke, drugo nema studenata, treće imamo osetno više love

I najbitnije, ne bi bilo sajtuša smrdljivih, da traže pažnju i da na to trošimo vreme

Lala sa Jamajke hahaha

Ne bi bilo nasilja, bilo bi kao i ranije. Ko se pičkara na sajtu, uživo se izgrli, izljubi, napije, ako se nešto pogrešno kaže, rešiće se na forumu od ponedeljka. Govorim iz perspektive da smo danas, desetak godina kasnije veća govna baš onoliko koliko smo zreliji, pa mu dođe na isto.

I najbitnije, postoji li promil šanse da bi prošlo bez nasilja?

što se tiče toga na sajtu su svi pičke.
milion prijetnji i ni jedna ostvarena.

Da, baš zamišljam kako Reme i Box vode civilizovan razgovor

To me ne zanima, neki drugi oblik nasilja sam razmatrala. :(

Jel misliš na neku erotsku asfiksiju, to uvek može hehe

Recimo da je pero uvek bilo jače od biča.

Da, baš zamišljam kako Reme i Box vode civilizovan razgovor

https://images.app.goo.gl/8TdVAhrrt8phXMpg9

Koji kancer ove sajtuše, vrlo toksično deluju: nema ih mesecima na forumu, i na najkišovitiji i najgovnjiviji dan, najsranje godine ovog veka, krenu tu da lože nešto, neki lateks, bičevi, daj adresu i termin jebiga, ako nešto planiraš ozbiljno.

10 godina ložite tu, više niko ne pada na to

Da, vreme je baš grozno, kiša, vetar, ledeno, utiče čoveku na raspoloženje.

brate moj procelavi to ti je sve ponuda i potraznja, da nema potraznje ne bi bilo ni ponude
zacarani krug ti je to

Pa niko nije tražio sad. Pre par godina jeste. Valjda danas u oktobru 2020 niko više ne gaji iluziju da će jebati nešto na konto kajzenovog mrtvog sajta

razocarao bi se, samo se sad kriju
a sto se tice boha i remea mislim da ne bi oni hteli da se nadju jer bi im bilo previse neprijatno jer znaju da se ne bi nadvlacili bas
a mozda bi cak i reme dobio nzm

Tražio sam ja besramno komad pičke ovde, ne stidin se to priznat, ali postoje tako efikasniji načini od ovog sajta, da ovde samo ako si mazohista možeš nešto da pokušavaš. Ili nihilista, bolje

Pa niko nije tražio sad. Pre par godina jeste. Valjda danas u oktobru 2020 niko više ne gaji iluziju da će jebati nešto na konto kajzenovog mrtvog sajta

olako se preaješ, strpljen spašen

Ja ne bih pravio nikakve konflikte, najnormalnije popiti pivo ili neku zestinu, porazgovarati i to je to.