Prijava

Zabijanje glave u pesak nije, nije nacin da se suocimo sa istinom, ma koliko ona bolela, i i i i i svakako nije, svakako nije nacin na koji se, na koji se moze, moze resiti, neki, neki problem

Al kako usiljene glave uvek budu ispišane u facu, bez izuzetka.

Kurčio se taj kafedžija reme dugo vremena, i sad mu svi pišaju burbin u usta.

pa nije ovo baš baš ispišavanje u usta ko što tvrdiš, više je poštrckavanje sa metar i po distance jedva po nogavicama, čisto da se neko podseti gde je došo i šta ga očekuje s vreme ako je po zasluzi ofc

pojedini odavde zaslužili po klasičnu kofu govana u facu, što i dobili

reme nije smradina kao recimo takvi neki pojedinci, više je ovo drugarsko potprckivanje reda radi

Upravo tako, reme ima malo tog snobovskog, i nosi ga sasvim fino u ovoj konstelaciji snaga vukajlije, štaviše ne mogu da se setim da je nečija pojava generisala više internih fora na sajtu u zadnje vreme i zato ga molim da se vrati

Pakost izbija iz ovog tilma mnogo ljuto

E jeste, boli nekog kurac za kofu govana na vukajliji. Evo ja sam dobio tonu govana i moram priznati da mi je to ozbiljno uzdrmalo, ako ne i unistilo zivot. I onaj mali cika Bulja, ajde realno on je bas natovaren, kladim se da sad baca tipa 100 evra na trecu svedsku ligu jer mu se moze od tate preletacevica, a sasvim je verovatno da mu neke beogradske dronfuljice duvaju sad za pare.
Bas nekog boli kurac sta mu je napisao Stalker, bombas ili bilo ko drugi. Koje proseravanje jebeno hahaha

Jebeno te izuserava neki komsija ili neko iz familije sa kim si prinudjen da zivis, pa zaboravis sutra... a bolece te patka za neka pisanija likova koje neces videti u zivotu. Ako na nekog zaista utice (a nema 12 godina i ne zove se Ejmi) dve reci: Psiholog

Bombasine, dok god se desava ovde, sve je ok.
Cisto sumnjam da neko sad ima psiho problema zbog prozivanja ovde.
Ovde dodjes sa vec formiranim sajko problemom/ima. Ti to najbolje znas

Dve reci majka - psiholog

Niti, niti treba verovati onima koji, koji govoreci o drugima, najvise, najvise govore o sebi

Ja da se ogradim da podjebavam sine ira et studio, što se kaže.
Više zato što je low hanging fruit, a ja nisam iznad toga.

Al sam edukovan ;)

Neko ko ubacuje strane reči u post ne može podjebavati lika pa sve da mu je djevojka kurva
Gubi se dosta na težini reči baš
To ti je mast hev da znas XD

kaze se seksualno slobodnija bohore

Interesantna tema. Čak niču i neke do jaja teme u poslednje vreme, iako je degen-normalac racio na forumu nikad veći.

Nikad nisam mogao da zaradim da pokrijem svoju potrošnju. Još uvek to ne mogu a baš mi je teško da pravim smanjenje troškova, posebno jer mi na hranu i pljuge ode najmanje 45 soma. To u prevodu znači da svaki mesec izvučem od svojih još jednu platu koja mi pokriva preferencije i račune. Sreća u svemu mi je što nemam o kome da brinem (čitaj žena i deca) tako da me mnogo manje pogađa moja ništavnost.

A poslednjih meseci mi jeste skočio standard, ali ne idem po restoranima (jedem plain piletinu/junetinu sa pirinčem i rukolom) i van gajbe (ako isključimo povremeni najgori junk) jedem samo pečenje i lignje. Ne patim od toga da dam neke enormne pare za komad odeće (možda jednom u 2 godine), ali npr. volim da u skoro svakom trenutku imam skaniju neku, a to se posle nekog vremena razmaženosti pretvorilo u to da dvaput mesečno radi kvalitetna prednja vuča (uglavnom bez alkohola, što znači da to sve ima terapeutsku dimenziju), i to mi prilično prija kao manifest povećanja standarda. Sad je moja dilema da li da težim dvema prednjim vučama koje ću obe ja i samo ja da finansiram, ili laganim rastom svojim prihoda, a bez ukidanja doznaka, da uskoro imam opciju prednje vuče svaki vikend?

https://i.imgflip.com/46tv6t.jpg

daj negde lignje gde imaju dobre

Nisam od tih koji su u fazonu da kao znaju dobra mesta. Idem jednostavnom logikom - vidim kako izgleda restoran, da li ima ljudi i ako ima, tu ću da sednem. Generalno izbegavam recenzentski stav. A lignje su mi baš izdrkavanje od klope. Probao sam da ih sam spremam, ali nije to to.

ja gotivim kalamari samo, ove nisam probao da su mi se svidele, pokvari mi ukus s cim god da se mesaju

Mada sam se možda samo malo zavozao i opet se vratim strogo plain piletini i pirinču, i opet postanem štekara.

znam kako je prov, ni ja necu nikad osetiti cari dobrog burbona preko stejka