Prijava

Hahaha, a ne radi me to. Nije mi hrana porok per se, govedo sam pa mi količina pre kvaliteta. Kad hoću da mi hrana udari na dopamin, ne potrošim mnogo para na to.

Naravno, kvalitet mi je bitan u smislu da ne jebem splačine, ali ne smatram se neuspešnim jer ne jedem stejk u burbonu.

Kao Čarl iz It's always sunny što mu omiljena hrana mlečni biftek sa žele bombonama, tako i naš Reme

Prov sta mu dodje prednja vuca u tvom postu? Ozb pitam

u smislu da ne jebem splačine

well that escalated quickly

Hahah, jedem sam hteo da napišem, al nisam video.

iako se ne mesam u ukuse, i mene zanima kako se poliva stejk burbonom. ako nista da probam :)

fora je ili da se flambira ili da se nekako marinira pre, ovako ne kapiram. mada flambiranje burbonom cenim da ne ide nesto. jebem li ga.

inace ide to, realno, slatkasto je malo, verovatno vuce na neki barbekju sos, ko to voli.

Napisah vec, marinada u koju ide: burbon (vrlo malo lol), vustersir sos, soja sos, beli luk, soli i bibera.

Kako beli luk mislis zeleni xe xe

Na samo citanje pojmova flambiranje, mariniranje i sl dobijem zelju da zabijem sebi prst u dupe, a da nekim slucajem uzmem da mariniram nesto, verovatno bih setao okolo sa maliciom u cmaru

Mada, kada govorimo o stejku, apsolutno nista ne moze da pobedi maslac i beli luk. Sve ostalo je preterivanje.

ima neki recepti sa sosom u koji se dodaje burbon. izgledaju poprilicno dobro :)
ja volim obicno da pravim taj sos sa crvenim vinom i onim crnim lukom sto sitan (shallots) - jebe kevu kako ispadne, uz bilo koje meso.

koja je razlika uopste zasto zovemo to stejk a ne snicla samo
malo mi je neprijatno

Usraše se po cooking kanalima sa shallots, osecam da je to glorifikovani crveni luk

bem li ga, vidim u receptu, stavim... jeste malo glorifikovani crni luk.
malo jace mirise, moz manje stavis, eto to.

Stejk je samo s burbonom, sve ostalo su šnicle

Ti propas ti propadas jer se drogiras

Pazi se padaljke prov