Prijava

Joj sta cu sve ovde da vidim, ladno ispitujete coveka sto na hranu mesecno trosi 300e,pa kao ej koliko ti bre jedes, jeste normalni vi?

Plus ovo da je kilo piletine 300,brt 600 je belo meso file sta pricate vi, mozda na jugu 300 doduse jebem li ga

690 dimljeni file bez kostiju ovde. Pljačkaju vas jebeno tamo gore.

Dobro jebote, šta ne smemo da ramzenimo iskustva? Ja slično jedem (piletina, integralni pirinač, sir, bademi, ovsene itd) i ne ide mi ni približno tolko na hranu. Čisto sam radoznao, možda čovek jede više, možda kupuje kvalitetnije, možda je razlika u cenama...

Pa kontam da je razlika u cenama onda, nisam znao da je tako drasticno, slabo zalazim dole kod vas a i kad sam tu ne idem u prodavnicu jbg. Ali restorani su vam dzaba, nije mi jasno kako opstaju sa tim cenama

dvaput nedeljno ribu, dobra je riba

Ma ok razmena iskustva al nekako mi bljutavo kad pitate koliko jedes ti a lik kaze 300e mu ode na hranu, kao da je rekao sam sve kuvam 800e me izadje.

Koliko vama nislijama izadje hrana na mesecnom nivou ako sami kuvate?

Super je riba ako hoćeš da umres od teskih metala, prvenstveno žive

Ja slično jedem (piletina, integralni pirinač, sir, bademi, ovsene itd)

kako kod vas cudno pisu "heftam se u buljsona"

Pa nije baš, Boh. Zbog treninga je prvenstveno.
Mi to zovemo fitness sekta :)

Plus sve navedeno zahteva malo ili nimalo vremena za pripremu.

Ova glupa tema jos tera?

Alo liče trošiš 13 k na hranu o čemu se radi kurčenje jeli

Koliko vama nislijama izadje hrana na mesecnom nivou ako sami kuvate?

Mnogo relativna stvar, kolko se krmiš, šta jedeš.
Bez grickalica, gaziranog, pivišta svaki dan i slična sranja i može sa 10-15k po njušci, vrlo vrlo lagano.

kakva ziva u recnoj ribi gambi

u medjuvremenu ti matijevic skuplja sa poda svinju koja je trulila 20 dana i presuje je u pastetu

Pa sigurno ne kupujem crkotine od matijevica

pa ni ja ne kupujem ribu sa zivom

postoji i mala sansa u svakoj konzerviranoj hrani da se nadje botulinum toksin koji je najopasnija supstanca po coveka na svetu pa opet ne izbegavam konzerve zbog toga