Prijava

Zvezda je brend druže moj

Jeste Crvena zvezda. Ovde se radi o džvedždi. Nemoj da mi spamuješ temu.

Bombaš, evo konstruktivan predlog, majke mi.
Pretoči svoj hobi u nešto kreativno, napiši knjigu "Kako je Zvezdizam unazadio Srbe u zadnjih 70 godina"
Eto ideja od milion dinara. Nema na čemu.

Beogradska čaršija već dugo priča o odlasku Milojevića sa klupe, uprkos tome što je iza sebe imao uspehe i rezultate u Evropi. Zbog toga su razlozi Milojevićevog odlaska mnogo dublji.

Naime, prema tvrdnjama dobro upućenih, sada već bivši trener crveno-belih nije mogao da izdrži pritisak, koji mu je stvarao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Jer, poznato je da se Vučić mešao u sva dešavanja oko Crvene zvezde, još kada je u ponoć 13. novembra 2012. godine sa Draganom Džajićem smenio tadašnju upravu i održao konferenciju za štampu na "Marakani".

Aktuelni predsednik Srbije je prethodnih godina često znao da poziva rukovodstvo kluba i Upravni odbor na sastanke u Nemanjinu 11, još kada je bio premijer. Svih ovih godina je Vučić u stalnom kontaktu sa generalnim direktorom Zvezdanom Terzićem, kome je davao "savete" ko treba da igra, a ko ne. Te razgovore sa predsednikom Terzić je prenosio Milojeviću, pritisak je konstantno rastao, da bi u jednom trenutku sve puklo - Milojević više nije mogao da izdrži, odlučio je da spakuje kofere. Čekao je kraj polusezone i poslednji jesenji meč sa Čukaričkim, kako bi se ozvaničio rastanak.

"VUČIĆ ME PITAO - KAD ĆEŠ U MOJU ZVEZDU?" Zdravko Mamić o razgovoru sa predsednikom Srbije

Nikada nećeš shvatiti, veseljače mali...

Izvini, ali ne mora ovde nista da se shvata, sve je preocigledno.

Elem, da se podsetimo dzvedzdinih pocetaka, kad je poslala poruku da ovulira i da je spremna:

https://i.imgur.com/mNNHGvT.jpg

Normalan svet: Sretan rodjendan, sve najbolje tebi i tvojoj porodici, deca da ti budu ziva i zdrava.

dzvedzdaski univerzum:

UBEDLJIVO POBEDI NA IZBORIMA I DA ZVEZDA UĐE U LIGU ŠAMPIONA! Evo kako su Vučiću čestitali rođendan (FOTO)

BOMBAŠ JEL MOŽE OVO NA OVU TEMU IPAK JE PSIHO DZVEDZDAŠ U PITANJU
https://www.youtube.com/watch?v=8IrthlNbR_0

naravno, to su njihove vrednosti i vodje

Haha Bomb
Kapiram da te sport interesuje godina koliko i mene i da bar pratimo isto vremena ako ti ne i duže i trebalo bi da znaš da ne možeš glavom igrati po zemlji a da očekuješ da te sudija uzme u zaštitu nemoj sa se zajebavamo

Šta više mislim da je ovo indirektan udarac za Zvezdu Bomb jeri nema igrač pravo da se savije ispod struka
Druga je sad tema da l je ovaj Zvezdin nečovek što nije i da l je pokušao da izbegne kontakt ali nemoj da pumpaš priču čemu si sklon kad je Zvezda u pitanju iskr

bombas vuletic koji je rukovodioc partizana spava sa mladim decacima

kad cete da ga uklonite vise

da i ja kenjam, ide glavom na krampone treba ga uštrojiti...

jebena 1984