Prijava

Ma ne lupetaj bre
Pravila fudbala su takva nemoj ucveljen biti kad nisi u pravu za ovo

sam je kriv što ide glavom na krampon nema šta

Hahahah pa da se ne lažemo jeste jbg
Nema šta da gnjuriš na fudbalskom terenu

https://www.youtube.com/watch?v=1Bo1490Os60

Pa realno, zašto je išo glavom koj kurac u ovoj situaciji?
Izuzetno glup potez.

Pa ne zašto nego nema pravo jbg
Indirekt za Zvezdu je ovo

naravno da je indirekt za dzvedzdu kako se usudjuje da prvi stigne glavom do lopte i dovodi u rizik coveka da povredi krampone

Ha ha pa ne
Karikirate gospodine

dobro brate, ne znam ko bi bio toliki debil da svira indirekt nekome ko djonom krene na nekog drugog, cime god se ovaj drugi brani.
ovaj igrac zvezde je neka copina, ide djonom i boli ga kurac. zasluzio zuti, verovatno i crveni za ovo.

al ne znam sta bombas oce da kaze sa ovim, valjda da ga privede milicija jer udario u glavu lika ko resio da gnjuri po terenu, ne kapiram.

ili kaci naslov iz tabloida koji namerno napisan da se loze pavijani i dele dalje.

dakle da rezimiramo pravila fudbala... ako prvi stižeš do lopte, moraš se postarati da ne ideš glavom na nju ako je lopta na maloj visini od zemlje jer u protivnom protivnički igrač ima pravo da ti otvorenim kramponima otine glavu i dobije indirekt za to?

dingdong liga, nije da mozes da ocekujes neke kvalitete, gde ljudi dzentlmenski izbegavaju da oderu druge djonom.

pogrešno ste shvatili... nema nikakvih problema sa startom, igrač je dobio žuti, onom pukla glava, zavili i to je to... dešava se.
Kao što rekoh, ova tema nema veze sa sportom kao takvim. Screenshot je izjava sudijskog ekspeta.

Je l' se seća neko ovoga

https://youtu.be/t6S_mDXJf64?t=393

Ja nekako pamtim da je Jokanović na sredini terena puk'o majgeri Mitku Stojkovskom u glavu i da je Petrović sudio indirekt za Partizan. E sad, ovaj meč sa linka očigledno nije taj na koji ja mislim, što dalje povlači da je Mitko ustvari sve vreme folirao.

Samo da zakljucim, pa da idemo dalje, materijala sa dzvedzdom napretek...
Dakle opsti stav dzvedzdaske javnosti da je ovo indirekt? Jebeni Orvel se prevrce u grobu.

Nije. Naš majmun je išo đonom i dobio žuti. Protivnicki majmun nije imao sta da traži tu glavudžom.
Prosto.

aj bombas ovako, posto ja nisam ni ovamo ni onamo.

pise: sudijski ekspert procenio: igrac zlatibora sam kriv sto je glavom isao na krampone nikolica.

sad, osim ovog naslova nema teskta ispod da se vidi sta je zaista reko taj "ekspert". ja, po stanju u srpskim novinama mogu da pretpostavim da naslov nema bas veze sa onim sto je receno nego je napisan da se klikce i balavi oko toga, a da je taj ko god rekao nesto na foru "dobio zuti karton za djon, a sto se glave tice, igrac nije trebao da ide glavom nize od pojasa, samim tim ne moze da se tretira drugacije od starta djonom na drugi deo tela, zuti karton blabla, nesportski potez blabla, ne trazi dodatnu istragu blabla, iskreno ekspert goluza."

mislim, tesko da se zamisli da je bilo ko napisao "igrac zlatibora sam kriv sto je glavom isao na krampone nikolica" osim "novinara" koji je procitao ovo, a onda pomislio "OPAAA; SACE KLIKOVI I DA SE LOZE" pa napisao naslov.

Samo da zakljucim, pa da idemo dalje, materijala sa dzvedzdom napretek...
Dakle opsti stav dzvedzdaske javnosti da je ovo indirekt? Jebeni Orvel se prevrce u grobu.

to je bohorov stav koji je verovatno preuvelican da te prca malo jer se palis. sad, sto ti to cujes i odma lepis "tako svi krezavi opaaaaa!" kao sto procitas naslov u tabloidu i odma lepis "tako svi krezavi opaaaaa!" kao sto i cujes neko sranje za zvezdu i odma lepis "tako svi krezavi opaaaaa!" kao sto i kad cujes neko sranje o partizanu odma lepis "gospodine, to je izolovani inciden, molim vas da ne generalizujete tako strasno, nije u redu."

https://streamable.com/kk1kd4

Igrale se delije je pesma srpskog učitelja i pesnika Milorada Petrovića Seljančice

Милорад М. Петровић Сељанчица (Велика Иванча, 26. јул 1875 — Београд, 17. април 1921)

hahaha majku ti jebem