Prijava

šta si jebeno napeo sa tim šporetima i ložištima

nisam ni video ovo...

ocete razlog sto zagadjenje, unistavanje prirode, uskoro necemo da imamo pitke vode, povecanje rakova i generalno sranje - udrite po tome sto nemamo ama bas nikavih ekoloskih smernica koje bi sprecile velike kompanije da zagadjuju, pregradjuju reke, kopaju gde hoce i pojedinacne ljude da voze automobile koji definitivno ne bi trebali da budu vozeni.

ocete razlog sto zimi u gradu smrdi na suvo meso: 10000 smederevca na malom prostoru.

to je to. jedno ne iskljucuje drugo. oba su sranje, ne napadam ja jedno nego vam kazem moje racionalno misljenje otkud smog zimi.

tj. ako cete jebete mater vlasti za ekologiju jebite i leti a ne samo zimi. zimi je vrlo lako da se okrene protiv obicnog coveka jer je tako.

to je to. jedno ne iskljucuje drugo. oba su sranje, ne napadam ja jedno nego vam kazem moje racionalno misljenje otkud smog zimi.

ovde niko ni ne prica o smogu zimi sem tebe brate

tj. ako cete jebete mater vlasti za ekologiju jebite i leti a ne samo zimi. zimi je vrlo lako da se okrene protiv obicnog coveka jer je tako.

ja i pricam kako je i leti katastrofa, ne citas izgleda

ok, u pravu si. sranje je i leti i zimi, i ako nista drago mi da se prica o tome. ozbiljno.

ali sevast... bilo je tako i pre, nego nisi vido bolje. nije to nesto novo.

jeste sad svi jebemo celta kad više nije mod. a treba biti mud da jebeš moda dok je mod. podrška za celta jebi se kaizene zagađuješ beograd

Ma Sevastu omekšala pluća po Njemačkama, prvi simptom gubitka duše.

hahaha, jeste vala. pazi se sevast, uskoro ces da pocnes da se zalis kako ti dim mnogo po kafanama u srbiji i ipak ne bi trebalo da se pusi unutra - to je bas kad ti ode dusa.

propusio sam sad kako sam dosao ponovo u njemacku, tacno jer sam osetio da fali nesto u plucima, ako to nije patriotizam, ja ne znam sta je

Ako nemas barem neki malignitet u telu, TO JE ZNAK NEMANJA DUSHE

patriotizam je jedino ako pušiš švercovane cigare iz srpiju
one nemačke od 5+ eura, ili šverc iz ukrajine znači dasi izdajnik