Prijava

ало индијанци колико десетина пута овде треба се објашњавамо, 10 година причамо исте ствари. значи не треба да се уводе никаква лајковања коментара, нотификације тог типа итд. као да седите на ушима. цео смисао овог форума је да не личи на друштвене мреже и то смо стотину пута елаборирали.

и у људској природи је да хоће тај лајк и не треба нам се, барем овде, дати та опција. зато нам је потребан бог, јер смо мала и слаба бића, курве за лајк и потребна нам је божија милост.

I da nam kaizen kaže šta se desilo sa kurdom.

ово је нпр. важно. моја стара теорија је да је у једном тренутку отишао у сирију да обучава неку од 79 фракција тамо и онда му се губи сваки траг.

Da slažem se, zato i volim ovaj trenutni sistem foruma nema puno dopamina ni gratifikacije ali ima adrenalina i dokazivanja zato je nagrada i slađa kad nekog izuseravaš ili pohvališ. Znaš da je iskreno, ne zbog lajkova

Reklamiraj vakcinaciju, pokazi narodu da korona nije zajebancija

Samo da vratis postere i reakcije kao sto smi i pricali i pisali peticiju. Sve ostalo ce da legne na svoje mesto.

samo dva moderatora koji nisu iskompleksirani da brišu nebulozne trol definicije i 3 trol dupla koja stvarno preteruju na forumu.
i da ima takmičenja za definicije.

ali ne moderatore bihorce sa bihorskim glavudžama od 20kg nego znači celt i onaj što su ga pomenuli dobri ljudi na prošloj strani

EDIT: i nikako moderatore sa vaginalnim otvorom.

Da slažem se, zato i volim ovaj trenutni sistem foruma nema puno dopamina ni gratifikacije ali ima adrenalina i dokazivanja zato je nagrada i slađa kad nekog izuseravaš ili pohvališ. Znaš da je iskreno, ne zbog lajkova

баш тако.

што се тиче модератора реално који ће нам курац ал озбиљно?
заправо океј за одељак дефиниција итд, али на форуму је баш пријатно без модератора и жена.

тј. ако може да се уради да модови немају јурисдикцију на форуму.

ако морају модови да се уводе, предлажем следећи систем: да кајзен одабере кандидате (нпр. 5 кандидата за два мод места) и онда да се гласа, а не да завршимо са неким неким аутистима или сајтушама пушикурачама, климактеричним бумеркама облајханим југо пиониркама и слично.

и може чак и целт да буде једини модератор и да има овлашћења диктатора као у старом риму кад је град у опасности. или два да буду па као два конзула, да не може ни једна битнија одлука да се донесе ако се обојица не слажу (типа бан некога).

Ja sam protiv gušenja slobode foruma.

Ti si dupli nalog i samo troluješ. Potpuno sam mislio na tebe kad sam rekao da se sankcioniše totalno uništenje nekoć normalnog foruma.

Ne hezno. Nikada mi nije palo na pamet da bilo kome dosađujem ali smatram da je moje pravo da podelim sa svima nešto na forumu kada to i hoću i bez ograničenja.

Znate, ja mislim da su posteri i reakcije rešenje ali očigledno iz političkih razloga vlasnik se plaši toga.

svidja mi se ova zabluda da bi posteri i reakcije doveli novo članstvo, kao da nekoga boli kurac u 2020 da ukuca vukajlija posteri i da razgleda, pa bukvalno bi maltretirali decu u školi ako kažu da ulaze na vukajliju

a što se tiče fb, jel koristi neko mladji od 90' fb aktivno i dalje, iskr pitam

Moderatori
Ciklon i Celt

Kashof
a što se tiče fb, jel koristi neko mladji od 90' fb aktivno i dalje, iskr pitam

a što se tiče fb, jel koristi neko

koj ce vam moderatori, jebali vas moderatori

nemojte vam palo na pamet da mi userete jedino mesto na internetu, koje je 40% zaniljivo da otvorim bar jednom dnevno, na kom znam da jebeni AI ne cita sve sto napisem da mi potura reklame kasnije!

kao neko ko je dosta jeo govna ovde ko moderator, verujte mi kad vam kazem: ne trebaju moderatori u zivotu. na internetu i generalno. ljudi su stoka samo kad ih tretiras kao stoku.

I da nam kaizen kaže šta se desilo sa kurdom.

mogu vam ja kazem, al nije zanimljiivo

koj ce vam moderatori

zbog ovoga i treba da budes moderator. samo da maknes spem