Prijava

nisam procitao definiciju mozda 5 god. boli me kurac da brisem spem na forumu sa 20 aktivnih clanova.

ako je nesto pogodio kajzen, to je da makne moderatore. poserem se u to dizanje virtualnog kurca.

Da citiram tilma

Moderatori nikako. Oni su ti i uoropastili sajt.

pametan covek.

meni je na bukmark samo forum ovaj, definicije nisam ni znao da piše iko još uvek

moderatori za kurac ne trebaju jer što kaže kelt ove glave ljute spemerske nemaju kome da teraju inat pa napuste brzo

koj ce vam moderatori

а келт сад као карађорђе кад одбија да буде вожд.

zbog ovoga i treba da budes moderator. samo da maknes spem

и остале војводе му кажу да баш зато он :D

а реално непотребни су модови, само ето ако уопште има неко на дефиницијама па ето један човек да брише тамо. једино ако кајзен нешто истрипује и запне да као мооорају модератори.

meni je ovo baš dobar socijalni eksperiment gde jedan vid anarhije uspeva da se održi sasvim fino, možda eto da imaš tu jednu duh figuru na čelu u vidu kaizena čisto ono za neke vrlo retke neprilike

da li bi ovaj model mogao u buducnosti da se siri i na ostale sfere drustva i zasto ne?

а келт сад као карађорђе кад одбија да буде вожд.

nego kako, saci vas vodim u ustanak da smenimo kajzena pa na kraju da mi smene glavu.

brate, neverovatna je ljudska zelja da bude govno sa mrc vlasti. makar virtuelne. daleko bilo stvarne. svi. ja, kajzen, ti, ako se osecas da mozes nesto, a drugi ne, postajes govno. neces, ali postajes jer si govno u dusi.

svi smo govna. tek kad dobijes realnu moc mozes da vidis koliko si govno.
ne pricam o vukajliji.

ово постаје превише дубокоумно и депресивно :(

da sam moderator uradio bih ono sto sam govorio da bih uradio bez ikakve promene
fora je sto su lobanje kao kosmopolita toliko zeljne te pozicije "moci" da ocrne svakog sledeceg koji dodje na poziciju

sto bre depresivno - planovi za 2021: dobro je ovako.
gde ces bolje? :)

svaki put kad se pojavi nek dobar prijedlog neko dođe da sve usere izjavom da o tome treba da glasaju svi.

Zavisi da li je cilj Mejk Vukajlija Grejt Agen, ili se samo trazi orkestar na Titaniku

Ima godina, ne znam da l se neko seća koji autor je to bio.

Navrzao se neki sujetni mod na nekog autora, a ovaj dolazi sa duplih naloga i na finjaka ga proziva.

I šta se setio lik, napiše poduži post, i napravi duplih naloga koliko mu je potrebno da u njihovim nikovima stane cela ta prozivka.

I krene da proziva ovog moda, mod banuje jedan dupli nalog za drugim, i ne čita nick niti da se na listi banovanih sklapa jebanje mame protiv njega hahahah.

Sećam se, odem na listu banovanih a tamo remek delo ljudske genijalnosti.

Kako li se popišano osećao taj mod. Xd

stipe mesic je sahranio jugoslaviju, kosmopolita vukajliju.

Uvedi dobrovoljnu članarinu, od nje plaćaj moderatore koji bi sankcionisali spam sadržaj i to je to.

Planovi za 2021? Nista ne bi diro. Super imamo ovde ekosistem, svaki izlet u masovnost bi značio narušavanje finog balansa kog imamo ovde. Znam da želiś taj slatki novac Kazane, ali jbg, taj voz je otišao odavno. Jedino da ovo pretvoris u neku tik tok oazu, onda ces dobiti taj slatki novac, ali izgubiti nas

To kontam da ga boli kurac bas haha

jebe se kaizen za posjete sajtu danas.
nama ovdje fali ljudi koji nisu ejdus i slicno.
Treba kaizen da nastampa flajera za pristup vukajliji i da dijelimo to studentima na filozofskom.

Па свакако неће бити никаквих промјена.

plan za 2021, autor definicie dana dobia besplatnu vakcinu, i gratis PCR test ako pokaže vaučer da putuje u Betč.