Prijava

Ha ha kako duhovito prestani umirem

ma daj nam neku tik tok varijantu sajta da drkamo na berli legal tinejđerke

11 sati od poslednjeg posta alo

Kao post jer je posno

Hahahahahaha
Legendo

Odma se vidi stara škola Zmia, Mr moon ja Smarko

ti blajvaš konobaru mrmunu ispod šanka, dok se smarko trudi da napie zmiju domaćom rakijom, al mu nešto neide, gudtajmz

ne liči mi smarko na nekog ko ima svoju domaću rakiju.

nisam rekao da je njegova, nego domaća

Може уместо ових старих текстова "На шаљивом сајту вукајлија тачка цом..." да пише "Бергасе пуши курац"

"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone napušavanju bergasa - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"

SerbianForum | 13. Februar, 2010.

Solidan čekaoničarski humor haha

baš me blam od vas. dovedite neke curice od 15god na sajt i onda ću se investirati.

šta i, kao neko je očekivao nešto haha... čuj, autorska prava za slike.. 9gag, reddit i ostali sa milionima poseta pa ništa, neko će da tuži vukajliju sa 24 člana...

jednostavno nema muda, ili je sns bot, ne zna se šta je gore. Da je čovek, prepustio bi sajt nekom.

Брисање ПВТова? Јербо што да не

a može li ono kao na snepu da pošaljem sliku u pvt nekom i da nestane posle 3 sekunde a da ne mogu da skrinšotuju? treba mi za nešto

Okaci slobodno kiticu i na javne teme ili cet ne bi bio ni prvi ni poslednji

krupovrbaski zmaj
jebe se kaizen za posjete sajtu danas.
nama ovdje fali ljudi koji nisu ejdus i slicno.
Treba kaizen da nastampa flajera za pristup vukajliji i da dijelimo to studentima na filozofskom.

https://www.youtube.com/watch?v=lFB2vI5lnR4