Prijava

ali ja želim to da vidi samo neko poseban... zna on ko je..

plan za sajt 2021: da se ukloni vuzi

Ee mislim da imam lajk neki da mi vidiš to

To je ta vuciceva taktika, uzme ti sve pa ti daje na kasicicu i onda se pojavi kao spasilac

Ne moras da mislis ti, ima ko ce da radi to za tebe

vidim radilo je neko kratko vreme i sad nema

i kakve su ovo rupe na mobilnom pregledu, pretpostavljam da tu trebaju bit reklame al nema

01. Umesto taga za citate, polje za citate, po uzoru na polje za primere (nije obavezno), gde se sastavljaju definicije.
02. Da se objave na forumima, komentarima i porukama, mogu izmenjivati, u roku od 24 časa.
03. Da groblje definicija, bude pristupačno svima koji imaju 50+ poena od svojih defki. Mislim da bi to privuklo ljude...

04. Možda nešto, što bi ispravljalo slovne greške, koje bi se neprimećeno ,,ulegle'' u defkama i ostalim segmentima sajta...

Ostalo ništa, ne bi trebalo menjati...

04. Možda nešto, što bi ispravljalo slovne greške, koje bi se neprimećeno ,,ulegle'' u defkama i ostalim segmentima sajta...

Нема потребе, нек се описмене људи мало, кад идеш да дефинишеш нешто имаш оснновна правила.

03. Da groblje definicija, bude pristupačno svima koji imaju 50+ poena od svojih defki. Mislim da bi to privuklo ljude...

Гробље може да откључа, пошто је за нове чланове скоро немогуће да добију одабир обзиром да нема ко да одабира осим казана.
Гробље не би привукло људе капирам, пошто није превише занимљиво.

nekako bi bolje bilo da ipak ostavi groblje kako je trenutno, ili da dā ograničen pristup onima koji nemaju ni jednu odabranu.

Uhvatio bih i ja dve tople zenske guze, u nepoznatom stanu, ove noci, ali to je tako daleko od mene... Od ljubavi sam najdalje. Kazni me, Boze... Kazni me popravnim ispitom

ja mislio da se samo meni ove rupčage pojavljuju

sad na ovoj dole rupi se pojavljuje reklama, a gore - nema.

Nemam rupa sve radi

Evo embed slika ...

https://imgur.com/DPJISJk

... ali samo sa imgur-a.

Тест. (Нека насумична глупост).
https://imgur.com/t/funny/rsbABwu

... ali samo sa imgur-a.

Zbog zasto?