Prijava

ovde cemo biti opozicija
krusik, soping u milanu, korona ne postoji za vreme glasanja
nebojsa zelenovic sabac ne sme pasti

koja je kvota da kajzen obrise

Jako velika, smatram da je neće obrisati.

Testirao sam ovo vec, nije obrisao

Ovaj neo-kaizen je NPC, botina

Lista članova koji neće pisati i ovoj remi:

1: David

Vučić i sns prodali RTB i Čukaru Peki nalazište Kinezima. Srbija = Tanzanija ili bilo koja druga afrička vukojebina

domet vukajlija forum teme nije isti kao vukajlija poster

jovanjica krusik krusik jovanjica

Znam da je tema za prcanje kaizena ustvari, al da ubacim:

Ljepota je gledati ova govna kako se i dalje boje da uvedu policijski cas, sve zbog onoga ljetos. I koliko god da znaci s te strane sto se njima postavljaju neke granice, toliko znaci i za ljude, da vide da imaju neku moc.

https://memegenerator.net/img/instances/78205716/if-it-bleeds-we-can-kill-it.jpg

pljuvanje naprednih 2020 je pišanje po lešu.

slazem se za to malimujo ali na tome ce i ostati samo

mislim da je njima licno svejedno dal ce da bude policiiski cas iili ne.ljudi se bunili protiv toga i oni odustali, sto da dizu frku oko toga kad ih nije briga.bilo bi im nezgodno kad bi se ljudi bunili protiv poskupljenja, loseg standarda.ali ovde ljudi veruju da je srb ekonomski tigar, da imaju najlepse zene na svetu i da je srb lepa zemlja

Svaka čast Vučiću

vučić najjači predsednik, glasao za njega i opet ću. Svako ogovaranje vučića je čista sirotinjska spika.
i mnogo mi nekako loš humor ovih što ga hejtuju, jeste ukusan je sendvič, aj mrš.

Vučić kurčić haha

Ja sam jednostavan čovek, dajte mi radno mesto i Zvezdu u Evropi, i ja ću da botujem za vlast

ti si ugrabio neku poziciju preko sns pa ti je vucic najjaci nema drugi razlog.poceo si kao sendvicar a sad je kao tebi nesto sirtinjska spika

jos ako navijas za zvezdu ja i bombas cemo da te navatamo da te bijemo, cim se bombas vrati iz kurzistana.bolje se ne pojavljuj vise ovde i nadaj se da ccemo da te zaboavimo