Prijava

nemacka je imala cvrstog i odlucnog vodju....

zato jer nemamo osnovni osećaj za moral i sramotu... govnav narod, iscrpljen i izmučen, bivši.

ko je od vas rekao reč na džvedždu? kapiram da je to mala stvar, ali svako propušta po nešto šta njemu odgovara... jebeno ceo svet zna da se radi o nakaznoj kriminalnoj tvorevini za izvlačenje para koja maltretira celu državu i kojoj su svi obavezni da se sklanjaju, pa opet ajd zažmurićemo jer džvedžda... nema kompromisa ako želimo normalnu državu, zato ne kenjajte kad smo u suštini svi isti... sprdnja civilizacije.

meni je ok zvezda da osvoji duplu krunu cak iako imamo platu 250 e

to ti kažem, zato ne kenjajte... inače ne šališ se

lista stvari za koje nije kriva zvezda po bombasu:

i jesam, milion puta sam rekao da zvezdu treba oterati u 3. ligu da se spasi fudbal i moral. ali...

nema kompromisa ako želimo normalnu državu, zato ne kenjajte kad smo u suštini svi isti...

isto vazi i za partizan. 3. liga.

znaci za 50% sam beskompromisniji od tebe. a ne ti budaletina, za sve kriva zvezda, partizan avantgarda.

oba u 3. ligu. da se "navijaci" skupljaju kad se igra zonska utakmica protiv becmena, a ne liga sampiona.

ko je od vas rekao reč na džvedždu? kapiram da je to mala stvar, ali svako propušta po nešto šta njemu odgovara...

A jel ti mozda nesto propustas, druze? Jel KK Partizan svetinja ili isto kriminalna organizacija kao i dzvedza? Sta, Ostoja Mijailovic je gospodin, biznismen? Nesto te ne vidjam da otvaras teme na forumu "patlidzan", nego samo "dzvedza". Bas dvostruke arsine imas, znamo svi da je Terzinjo mufljuz i znamo da je dzvedza jedna od najvecih perionica para, al pusti me tih prica da je patlidzan norma nekog morala, kad vidim one njuske Vucelu, djembelog Vuletu, Ostoju, itd, sve mi jasno bude. Jok, dosli su na rukovodece pozicije zahvaljujuci svom znanju i postenju.

u pravu je kelt

brt u njemackoj izrasla nova generacija njemaca i turaka koja ne zna ni za jednog drugog kancelara osim merkelove

a jebiga, izuzeci, ima i orban onaj

i turaka

:D

A i interesuje me sta je to bonbas uradio protiv sistema vise od rasnog recimo?
Pisao po forumu ljutog trolovanja osveta ce biti velika kad umesto vucica dodje nas vucic? Lol

ajde balavac ne seri, ti znaš šta sam ja uradio...

upravo o ovome iznad pričam

https://www.rts.rs/page/sport/sr/story/36/fudbal/5201/zvezdan-terzic-na-poternici-interpola.html

http://www.ius.bg.ac.rs/prof/licna.asp?sifra=VULVLA

Pogodite koga prosečni džvedždaš bira za uzor između jednog osumnjičenog kriminalca i profesora, doktora filozofije. Zato što u jednom mikrodelu života njemu tako odgovara ili dele jedno zajedničko interesovanje. Džvedždu. Jer sve ostalo nema veze, Mašino govno je ukusnije od večere 90% džvedždaša, ali ko ga jebe. I posle se kao čudimo nekom što je zbog egzistencije prodao dupe.

Mi kao društvo nemamo šanse.

Hahahha koja zadrigla veprina pedofiličarska ovaj Vuletić hahhahhaha davim se i on kao treba da bude neki akademik neki uzor HAHHAHAHH

a pedofil je jer je to napisao srpski telegraf... Pravni fakultet, tužilaštvo i svi sudovi časti ne bi uopšte reagovali da takve "optužbe" stoje. Ne budite debili ceo svoj život.

Nije samo telegraf druže, javna je tajna tamo među tim studentskim govnima to šta radi taj lik

A i pogledaj ga samo i reci mi da li je stvarno on neki paragon pravednosti