Prijava

Došao sam u posed jednog prilično verodostojnog IQ testa, dobio sam ga licno od kreatora. Bio je u onlajn verziji dok se nije prikupio dovoljan broj uzoraka, pa je povučen. Ja ga imam u pdf verziji sa odgovorima na kraju. Ovo je kraca verzija od 24 pitanja i radi se 20 minuta. Najbolje uzmite papir i olovku i pišete odgovore, posle proverite. Ovo je zasigurno najverodostojniji onlajn test koji ćete biti u prilici da radite. Zbog volje kreatora link saljem u pm, necu kaciti ovde.

Ako nekoga interesuje rešio sam 23/24 pitanja , jedno nisam znao pa nisam hteo ni da random ubadam odgovor zbog tačnijih rezultata. Imao sam 23 tačna odgovora i procenjen IQ na 143.

Iako mi je nerealno da debilčina poput mene ima ovakav IQ, moram priznati da me ovaj test ohrabrio da se okušam u pravom mensinom testu, jer po ovome sigurno ne bi trebalo da imam ispod 110.

Ja takođe tvrdim da je najverodostojniji onaj jedan gde sam prebacio 130, imam link negde.

Dobro brate troluj, np.
Ja samo kazem da sam kumio i molio lika da mi da taj test jer je stvarno dobar, i uradio sam ga danas.
Radi se o tome da bih ja prvi stvarno cenio da mi neko dodje i besplatno iq test koji nije glupo sranje sa neta gde svi imaju 140

Ma sve je to sranje.

Negde je neko jednom lepo rekao "džaba ti IQ ako si glup ko kurac".

Mozda je pravi test inteligencije ustvari da li ces popusiti rezultate ovoga

Gamby poslao.

Do sad rezultati:

Rodjak i drugar radili, jedan imao 16 drugi 18 tačnih

Jos dva rezultata:
20 moja keva (zali se da sam je pozurio kod par pitanja)
23 moj komsa

kako je maestro krenuo sa ovim testiranjem srbija bi moga da ima pandemiju mensovaca jebem te lebe mrvljeni

daj to ovamo da roknem 180 i nataknem te na palamar

ali sutra cu odraditi muka mi sad xd

daj i meni sad kad si nas izlozio

Oduvek sam furao mišljenje da čim klikneš na onlajn iq testove (od milion koji spamerski iskaču i klikbejtuju) automatski nema potrebe da ga dalje radiš.

nesto se krije iza ovoga

Znam koje si pitanje preskočio.

-Da li je normalno okačiti sliku svojih genitalija na šaljivom sajtu?

Jel odradio neko
Imam osnovane sumnje da se radi o nelegalnom prikupljanju podataka iz telefona radi novcane iznude

Nemam veliki IQ ali imam jak EQ i hrani me kad se poigravam u vezi sa devojkom koja je uspesnija.Pa tesko ce te neko iznudi kad ti jedva sta imas.

IQ test sa tačnim odgovorima je dovoljan IQ test.

Daj i meni u PP da dokažem svima da sam glup.