Prijava

Oduvek sam furao mišljenje da čim klikneš na onlajn iq testove (od milion koji spamerski iskaču i klikbejtuju) automatski nema potrebe da ga dalje radiš.

Tačno ali ovo nije takav test.

IQ test sa tačnim odgovorima je dovoljan IQ test.

Kako bi onda dobio rezultat ako nemaš tačne odgovore ispod? Vidi se visok IQ ovde

Znam koje si pitanje preskočio.

-Da li je normalno okačiti sliku svojih genitalija na šaljivom sajtu?

nisam ja okačio ali ok

daj meni da radim test

ja sam radio mensin iq test.ima 50 pitanja i sat vremena se radi.uradio sam tacno 49 pitanja, posle su mi dali da radim test za genijalce taj ima 20 pitanja uradio sam 12.rekli su mi da imam samo 4 boda manje od isak njutna
edit:njutn ima 167 a ja 160

ja sam radio svojevremeno razne IQ testove, i kad sve saberem najrealniji rezultat mi je 135 po najreprezentativnijoj skali, Stenford Bineovoj, koja kao standardnu devijaciju uzima 15 poena. Radio sam i zvaničan Mensin test, 152 rezultat po Katelovoj skali, što kad se konvertuje u standardnu Stenford Bineovu, izađe taman 135, odnosno 133 po Vekslerovoj.

To vam je otprilike nivo "the dumbest among the smart"

Znači dovoljno si pametan da skontaš u kolikom smo kurcu, da uvidiš implikacije sranja koje se dešavaju, ali nedovoljno pametan da skontaš kako da se s tim nosiš i kako da to prevaziđeš.

:ali nedovoljno pametan da skontaš kako da se s tim nosiš i kako da to prevaziđeš.:

- da lepo smotaš buksnu i da te zaboli raca

Mensa, imasmo u srednjoj jednog koji je članstvo u istoj potencirao...

Bukvalno tuplju osobu nisam video u životu

22/24

jednu nisam znao, a drugu sam bio ubedjen da sam tacno uradio i sad me bas zanima za obe koji je princip

A sad sam skontao za tu drugu, zapravo sam skontao princip nego sam utripovao da slicica drugacije izgleda

Al i dalje me zanima sta si stavio za one zelene krugove, maestro, to jedino nisam skontao

Zelene krugove sam ostavio nereseno ali smo posle ja i prijatelj utvrdili logiku tog pitanja

Ja nisam odradio kad sam video da se link zavrsava na .io samo sam ugasio poruku i momentalno restartovao telefon
Cekam malo veci uzorak od sevastrokatora
Nemam ja nista protiv iq testiranja ali necu nesto sto je neprovereno
Znaci najpametnije je sacekati i videti kako virus deluje na druge, mozda nekom pokvari kopjuter a neko nema nikakvih problema treba sacekati ionako ti testovi nisu nikakav pokazatelj

puši kurac bergase

a ti maestro pošalji to jesam ti rekao

ljudi sa najvsim iq:
njutn
moja malenkost
pet paznih mesta pa maestro

To je zastarela lista
Prvo mesto zauzimam ja ali postoje odredjeni administrativni problemi pa jos nije ozvaniceno
Znaci na tronu sam ja pa nikola tesla njutn pupin i mnogi drugi pa tek onda mozda tvoja malenkost nakon svih nabrojanih malo pametnijih glava

Maestro salji i meni

Moze i meni, radoznao sam.