Prijava

Hahah ono i jeste, mada mislim da bi i zvanicno trebalo da se ozakoni. Kao u Rumuniji sto su coruptia legalizare do 10 soma eura, znaci mozes da ukrades 9999 e i onda samo dodje cika policajac i kaze pruzi packe ali to je to, ne ides u zatvor. Mislim da treba dati mladima da vode drzavu, fakultetski obrazovanim, napravili bi nesto, makar sveziju atmosferu

нема од младог вођења ништа окупирани смо деценијама могу само да баце атомску на државу па да нас спрже лепо не би било лоше то

Mora mladost da vodi ovu zemlju, ali ne esenes omladina nego nezavisne mlade licnosti. A okupiran si dokle god se ne usprotivis

срби данас су слаб народ за револуцију јбг то се видело Х пута кроз протесте у последњих пар година.

750 учлањених људи у снсу свака част

Ista garnitura politicara od 90ih godina, pa sta mislis zasto je on tu 30 godina, sigurno mu lose. Jebote iz tog doba ostali su da vladaju jos jedino Lukasenko i dinastija Kimova

лукашенко наводно не прави срања ко ови наши бар није спровео онај карантин шта већ

Ne znam brate sta se desilo sa ovim narodom. Nekad su obozavali proteste i revolucije, da idu da lome, kradu i unistavaju makar... Verovatno se mnogo ljudi zaposlilo u medjuvremenu, nasao negde parce leba i zaboravio otadzbinu, pre je bila velika nezaposlenost pa ono, znam da sam najvise voleo proteste jer sam bio nezaposlen a nesto se desavalo i onda mnogo dobar osecaj ratujes za ideju nekakav si ledolomac Mesija bas bas lozenje

јбг сад пандури изгледају као нинџе неке оклопи и све то па још кад пошаљу жандарме и војску хахха бедници само то знају не морају ни да похапсе људе само их олеше и то чопоративно

ovaj narod i zasluzuje da zivi ovako, zao mi samo zbog par desetina hiljada ljudi koji ne zasluzuju to.i ta stoka ce da pljuje po zapadu i americi,a pljuje samo iz ljubomore kao i uvek sto rade srbi.pljuju i izmisljaju gluposti, samo to znaju.za zapad konkretno kako ce da nas unisti porobi da upropasti ceo svet i ko zna kakve jos gluposti a ovamo im rastu usi kad dobiju pohvalu od nekog zapadnjaka.

ovaj narod i zasluzuje da zivi ovako, zao mi samo zbog par desetina hiljada ljudi koji ne zasluzuju to.i

koga uopšte boli kurac za bivši narod... borili smo se svi dok je bilo za koga da se bori... ovo što je ostalo je sprdnja čovečanstva... da idem da gazim za nekog kome je Nebojša Čović legenda? hahhaha jebeno, žirafe su na višem evolutiivnom statusu. Gledam još da proživim, obezbedim i evakuišem porodicu iz ovog brloga i to je sve.

Sta kaze supruga kad si joj saopstio destinacija Azerbejdzan? Mislim, ne kazem, verovatno se cak ni tamo ne krade kao ovde... Dizu spomenik Stefanu Nemanji, umesto da su izlili Cecu u bronzi visoku 27 metara i preimenovali ga u Cecin Trg, i onda svecano otvaranje Cecinim koncertom i da mi lepo objasnimo sta znaci obozavanje do imbecilnosti celom tom navodno civilizovanom Zapadu

ма немају ковид пасош

Unisteno je jedinstvo naroda, previse nekih podela, insistiranja na individualnosti, trazenje izgovora "jer zasto bih ja kad mi je sav ovaj narod antipatican" nema to veze, ja mogu da te prezirem iz dna duse ali dok protestujemo, ti si moj brat po oruzju i tu nema podela. A posle lako cemo, cilj je bitan

Ali Zapad gleda na ove prostore kao na jedan kavez pun ludaka, nije realno a ne bi ni trebalo nastojati da se POBEDI EVROPA vec treba teziti evropskim vrednostima. Makar da ne mogu vise da kradu iz budzeta, ako nista, nego da te pare idu gde treba da idu. Nijedna clanica EU nije potonula u govna i bedu, ipak

Esenes je grupa jebeno najiritantnijih smradova ikad igde. Evo dacu vam jedan eksperiment: pokusajte da se setite gotivne esenes njuske

Ne treba tu ni previse cimanja u sustini, nadjes neku da se kapirate bar 50% i pravac neka zapadna zemlja sa jakom socijalom, gde je vutra legalna, i da ima izlaz na more i lepu prirodu, Kanada, tako nesto, to su dve socijale plus odes ovako nesto istovaris odradis i super

Tako sam i ja razmišljao kao mladji, nerviralo me to kopkalo, ali jbg posle se kad tad odlucis da je beznadezno i da ili zapalis ili se vec snadjes nekako