Prijava

E da ne zaboravim,
Ejdus

We America We always win

Boli Gambija uvo za bilo sta osim za Beograd, a treba misliti i na tog malog Muju tamo u Novom Pazaru sto nema leba da jede ali Gambi ga ne vidi i on za njega ne postoji, to nije u redu. Svuda postoje centri ali u EU zemljama su svi krajevi podjednako razvijeni. Ja se ne zalim, cinim dobro i meni Bog sve vrati desetostruko, ovako ili onako, ali treba misliti i na one koji nemaju i koji nisu te srece, treba im pruziti neku nadu, mogucnost za zaradu, nesto. Da se ne bi ubijali zbog tartufa

A sta pomazu tvoje misli, brate? Moja poenta je da se ovde stvari nece menjati na vidno bolje narednih par decenija, pa nek se odseli i muja i ti i ja i svi u picku materinu, necu da se nerviram zbog stvari na koje ne mogu da uticem

Zrno po zrno pogaca, Gambi... Sto je vise nas koji sirimo istinu, to ce ona dopreti do sve sirih masa, razumes, budi i ti jedan od apostola novog doba

Koliko je radnika recimo poginulo u Beogradu na vodi, pa nikakve istrage nije bilo. Ali i to te verovatno boli kurac

ova tema je takav ejdus....

Koliko je radnika recimo poginulo u Beogradu na vodi, pa nikakve istrage nije bilo. Ali i to te verovatno boli kurac

koliko?

Ejdus radnika je poginuo u ejdusu na ejdusu

na tog malog Muju tamo u Novom Pazaru sto nema leba da jede

Lol, škk?

Moja poenta je da se ovde stvari nece menjati na vidno bolje narednih par decenija

Nece na bolje, ali hoce na gore, pretpostavljam da ljudi koji su preziveli slobu, sankcije, bombardovanje, privatizacije i sad ovo hardkor prcanje u zdrav mozak verovatno misle kako smo mi odavno dotakli dno. Al ja cenim da nismo ni blizu dna, dno ce nastupiti kad demografska i ekoloska katastrofa kojoj svedocimo dodje na naplatu - kad ne bude bilo lekara i pijace vode za sve. E, tad ce biti ko je pobegao, spasio se, a ko nije, morace da uzme mocugu u ruke ili ga nece biti. Ugradjivanje u projekte, dzvedza, papagaji u skupstini i trpanje novinara kurcem su mala maca za nemogucnost da se zadovolje osnovne bioloske potrebe.

Vrhunac licemerja, pickousti smrad koji kapiram da krseci svaki zakon i zloupotrebom polozaja i drzavnih sluzbi i resursa i ljudstva prisluskuje i Erishu retardiranog sa sajta vukajlija.com navodno je zrtva prisluskivanja, hahah pa kako to jednom predsedniku da se desi

https://www.novosti.rs/vesti/politika/951130/novosti-otkrivaju-saslusanja-mup-ukljucen-spijuniranje-predsednika-vucica

jer se Vučić i naša vlast ne odriču Kosova i politike neutralnosti:

On podseća i da se sličan slučaj desio nedavno u Nemačkoj, kada su delovi BND prisluškivali kancelarku Angelu Merkel, a u korist CIA.

ови дркају на ову хитлерову кћи јбт ем је ГЛЕДА КАКО ОНА ПРИЧА немачки па учи од ње ем сад ово па дај молим вас госн преседниче

Sevaste, zato sad kad Nebojsa uvede armiju, naucicete sta je prezivljavanje i zivot bez smartfona. Al u svakom slucaju, ono, vidi ako imas neki kontakt za sljaku neku u Nemackoj

Vucic konstantno laze, to je sve sto zna da radi, i da izokrece istinu, da uzasne stvari koje on radi svima, neko radi njemu, to je on, on to radi

Al u svakom slucaju, ono, vidi ako imas neki kontakt za sljaku neku u Nemackoj

Bukvalno sad s ovim novim zakonom nikad nije bilo lakse legalno da se dodje, samo sacekaj da prodje korona malo i dozvole ulazak u zemlju ponovo. Imas sve info na sajtu ambasade, u medjuvremenu uci njemacki i skupljaj pare da imas dok ne nadjes posao. Bukvalno da si debil bez srednje skole, ako se iscimas kroz maks par godina moci ces da emigriras legalnim putem.

Zaostajemo za svetom ko invalidi.

Najteze je biti covek. Zato ja idem laksim putem. Sto da ja i moj retardirani bratic Erisha idemo da probijamo kordone u ime slobode kad rendom cilmadin nema muda ni da anonimno ostavi komentar protiv vlasti na rendom info portalu