Prijava

3. Istražiti (ovog puta nepristrasnom metodom kao npr duckduck.go) hlorin dioksid a.k.a. MMS a.k.a. najprostiji lek za rak ikada otkriven:

znaci malopre citam i preskocim mislim se ovaj lupa, i sad mi se upali lampica!

hlorin dioksid se koristi u bazenima. isto i u vodi mislim u beogradu da ima mnogo vise nego sto bi trebalo, tuce malo.

tako da triforce, to drezinfekciono sredstvo se pije u najvece, ne sekiraj se. ali, ne sprecava rak, da je tako, mesta gde se dezinfikuje voda time ne bi uopste imala rakove.

ako se pitate koji je to magicni lek za rak, odgovor je bazenska voda.
90tih dok sam trenirao u nisu cenim da su to cudo sipali buricima u vodu kolko je to smrdelo. nije se imalo struje uvek za pumpe pa mislim da su na taj nacin sprecavali da se uhvati zabokrecina.
lecili nas nesvesno jbt

Opet grešiš celte ne mešaj babe i žabe hlorin i hlorin dioksid nisu isto

Kada pričamo o ubijanju patogena, klor dioksid je jedan od najboljih ubojica patogena. Djeluje u širokom spektru pH vrijednosti, što doduse nije toliko bitno kada se koristi u čovjeku, ali jest u industriji kreiranja pitke vode. Neusporedivo je efikasniji od klora (oko 10-tak puta), što sve govori da je klor dioksid preferirana metoda kreiranja pitke vode.

Evo nzm što postavljam kad nećeš da pročitaš, on se i prodaje na tržištu kao prečišćivač vode, ali u smislu pijaće vode, za bazene se koristi samo hemijsko jedinjenje hlorin međutim što da ne trpao bih ja i u bazene možda stvarno i rade to eto prosvetli me pošalji neki bazenaški članak

Hlorin = hlor isti kurac da vas ne bunim

Aha ok, nisam znao da je razliciti preciscavac vode, izvinjavam se.
Dodaju ga dakle normalnoj pitkoj vodi? Znaci ipak pijemo ga.

Sigurno postoji neka studija koja povezuje mesta gde se vise dezinfikuje voda i iznenadjujuce malo slucajeva raka?

Ee vidiš u dobrom pravcu ciljaš to bih i ja voleo da vidim ne znam samo koje kompanije objavljuju analize pijaćih voda u svetu i kako ih kotiraju u smislu da li su hlorisane/fluorisane/mmsovane i sl smeštene u isti koš, ako ih razlikuju to bi stvarno dalo odlične i potvrđene rezultate

Dodaju ga dakle normalnoj pitkoj vodi? Znaci ipak pijemo ga.

Na žalost nijedan javni servis ga ne dodaje u pijaću vodu, moraš sam da nabaviš i sam da prečišćavaš mislim da je to ustvari neka rupa u zakonu koju su iskoristili Jim Humble i njegovo udruženje kako bi legalno prodavali lek bez FDA zajebancije jer ga FDA klasifikuje kao otrov odnosno izbeljivač jebeni eto šta ti je Big Pharma