Prijava

Pa u početku Celte sve krene banja i fino, onda elektrošokovi. Ne znam, tehnologija napreduje jako brzo. Vrv će baterija moći da se puni telesnom temperaturom, što da ne. Kako radi pejsmejker?

Pricas sa likom koji bukvalno radi na takvim stvarima, aj mu objasni kako napreduje tehnologija, jebem ti intelektualce iz kafane sto su strucnjaci za sve a kurca ne znaju, samo površinski zakopaju po necemu i popili svu pamet sveta

Naravno Gambiša, pre 20 godina si imao nokiu 3210, sada imaš čip koji se pakuje u bulju. Za 10 godina taj čip će preći isti put koji je prešla nokia 3210 dok nije postala samsung galaksi šklju 30 koji imamo danas. Naučiću te da razmišljaš, makar morao ovde sa tobom da provedem narednih 15 godina.

Melky, pola covek pola arogancija

Zašto se raspravljate s likom koji se zalaže za lečenje raka cvetom korijandera

I tripuje digitalnog anhela pride

Jer sam na poslu i dosadno mi je

Jebač brt koliko znaš o raku hajde prosvetli nas kako se to leči reci sve od a do š, kako nastaje, kako metastazira šta ćelijama nedostaje, kako se bore sve nam to elaboriraj i na kraju nas dotuci brilijantnim epohalnim metodama prženja ćelija radioaktivnim zracima (koji uzgredbudirečeno = kancerogeni) plus garantuju da ćeš uštedeti na frizeru kakva je to fantastična nauka i naučna fantastika

Rak ne moze da se leci jer ne postoji, ljudi imaju fazon gastritis ili tako nesto, kriminalni doktori ih slazu da imaju 'rak' i onda ih truju lekovima dok ne umru. Ko prestane da uzima lekove taj 'pobedi rak' i izleci se. Isto je tako sa psihičkim bolestima, delujes lud jer pijes lekove a kad prestanes odmah ozdravis, evo živ primer triforsa decko ne pije lekove za glavu i šta mu fali

Domaći zadatak za zainteresovane:
1. Istraži sve što ti gugl dozvoljava o čoveku koji je otkrio rak i dobio Nobela:
- Njegove izjave o ćelijama
- Njegov stav o raku
2. Istražiti sve što gugl dozvoljava o uticaju kiseonika (kao i nedostatka kiseonika) na ćelije
3. Istražiti (ovog puta nepristrasnom metodom kao npr duckduck.go) hlorin dioksid a.k.a. MMS a.k.a. najprostiji lek za rak ikada otkriven:
- Svedočenja hijada (ako do sad već nisu i stotine hiljada ljudi) koji su se uspešno izlečili ne samo od raka već i velikog broja infekcija, autoimunih bolesti, gangrena, virusa, malarija i ostalih pičaka materinih

ovog puta nepristrasnom metodom kao npr duckduck.go

svestan si da dakgo kompilira rezultate ostalih samo? jedino sto ne radi je da ne profilise (u teoriji) pa nezavisno od toga ko trazi ili gde trazi izlaze isti rezultati.

za tebe je lakse da trazis kod gugla i jutuba stvari posto si 100% na jednu stranu, rezultati ce ti biti "relevantniji".

Šokiran sam saznanjem da je nekom palo na pamet da pije izbeljivač. To je pre svega otrov, jer ima korozivno delovanje i može dovesti do ozbiljnih oštećenja organa. Prvo dovodi do oštećenja digestivnog trakta, čija je krajnja posledica suženje jednjaka ili želuca. To dovodi do invalidnosti, jer čovek ne može da guta. Mora da mu se pravi plastika, otvara stoma na grlu kako bi mogao da jede ili pije - upozorio je doktor Dragan Joksović, toksikolog.

Inače, MMS ne stiže do creva, neutrališe se u želucu, izaziva krvarenje i ostavlja opekotine.

ovo mi izbacilo bukv kao treci rezultat kad sam kucao da vidim sta je ovaj MMS

Vrv nisam jedini koji u uzoj rodbini ima nekog ko je oboleo od raka, aj daj neki link da procitam “iz nepristranog izvora” na tu temu

Pa zato sam i napisao da je nepristrasan metod, ne razumem šta si hteo da porekneš nisi ništa dodao samo si izjavio očigledno ¯\_(ツ)_/¯

ovo mi izbacilo bukv kao treci rezultat kad sam kucao da vidim sta je ovaj MMS

Exactly

Preporučio bih i stiropol uz izbeljivac radi veceg ugodjaja

Pa u početku Celte sve krene banja i fino, onda elektrošokovi. Ne znam, tehnologija napreduje jako brzo. Vrv će baterija moći da se puni telesnom temperaturom, što da ne. Kako radi pejsmejker?

ima baterije sto sluze svrsi nekih 5-6 god, kad mora da se menjaju, koje bi riknule za otprilike 5min da pokusa da bezicno komunicira sa bilo cim sto bi mu davalo informacije od spolja.

da bi nesto punio temperaturom ne treba ti temperatura nego razlika temperature i sistem koji ce tu razliku da odrzava. fizicki ne moze mnogo energije da se izvuce ako nemas veliku razliku u temperaturi.

u prakticnoj primeni to bi moglo da se napravi ako bi termokapl nekako povezao na unutra da ga krv direktno greje a sa spoljne strane negde gde je stalno golo, recimo saka, mogo bi da stavis ovako nesto, da viri
https://www.distrelec.ch/Web/WebShopImages/landscape_large/_t/if/ick-smd-f-7.jpg
naravno sve bi to moralo da bude ispovezano sa kozom da ne krvari, da ne odbaci organizam...

zasto pisem sve ovo tebi, sad se pitam.

Googlao sam, sta treba da koristim Tor da dodjem do istinitih informacija na tu temu, nisam nista poricao samo pitam najnormalnije

https://alternativainformacije.com/zdravlje/preparati-i-proizvodi/iz-osobnog-iskustva-mms-sredstvo-koje-ubija-skoro-sve-patogene/
Evo ovo je ok članak na našem jeziku, inače sam ovde uvek slao sadržaj i klipove na engleskom pa mi je drago da ih uopšte i ima. U članku ćeš naći i ovaj link do nekog foruma isto je dobro pojašnjen način upotrebe
https://slobodni.net/showwiki.php?title=MMS

Googlao sam, sta treba da koristim Tor da dodjem do istinitih informacija na tu temu, nisam nista poricao samo pitam najnormalnije

Sad tek sam skontao ovo zadnje što si napiso, nisam se tebi ni obraćao nego celtu lolol