Prijava

Ej, vi koji kriptotrejdujete, imam jedno pitanje. Juce sam pitao kuvara koji je u tome, interesuju me tri stvari:
-Kada ste poceli da ulazete?
- Koliko ste do sad živog keša uložili?
-Koliko ste živog keša izvukli?

Njegov odgovor je:
2017.
15000€
Ništa

Zato i kaze da je kuvar

Da je izvlacio pare bio bi trejder.

Pogresnu osobu si pitao.

Mada jaci su ovi sa silnim skorom al nikako da dignu jer ce se udupla sl nedelje

Celte koko si u plusu i zasto nisi?

U plusu sam, daleko da je to sad neka kriticna suma, nisam ja upadao u to na samom pocetku pa da 100€ napravis u milion, al jos pre 2 ciklusa lozenja sam kupovao toz

Daleko od toga da mi to dodje kao neka investicija i to, vise je zabava.
Jedno vreme sam se jebao da pravim daps na ethereumu ovo sto maestro kao misli da radi, zabava fina al ako oces pare od toga treba da bude kao posao, a posao imam i placa za sad bolje od kripta jbg.

Svaka cast nisi halavstina

Bukv u startu se nije ulagalo parama samo avg pc posao od kuce. Te spike su najjace.
Sta bi danas imao da nismo prodali za 200 dolara

to je ono sto pricam, da od 100€ napravis milion, trebao si prvo da preskocis kad si mogao da prodas za 1000, pa za 10000 pa za 100000 itd.
svaki put kasnije ti treba vise novca za vecu zaradu.

nema mnogo tih. znam jednog samo ovako uzivo sto je izvuko jebem li ga, 10, 20mil iz bitkojna. mozda i vise. sam majnovao na pocetku, gik.
nisam se uvukao u to kad mi prvi put drobio o tome, 2013. ili kad al jebi ga, lutrija je to.

tad bitkojn bio po 10ak $. al aj daj pare u to, kad nemas pojma jel neko sranje ili nesto na sta ce da se nalozi ceo svet.
nije da su imali pojma svi tad sta ce biti od toga, nego gikovi sto misle da ce da sjebu bankarski sistem majnovanjem.

Sto pitas to?

interesuje me, kao fenomen onako. Realno stanje stvari. Ulaz - izlaz. Ne zarobljen novac.

Bukv odgovor je isti vs koliko je na kladionici u plusu

<1%

Rece mi kuvar da nece da vadi jer ima cilj kada ce da vadi. Cilj mu je da dodje do 70.000 i onda da izvadi pola.

Moze dodatno pitanje na ona tri gore, kada je vas cilj da vadite?

ko sto reko nisam ja tu ulagao 10+k nego sam kupovao maltene iz zajebancije tako da sve sto imam (nije toliko mnogo) tako i gledam, i da uzmem pare nece mi promeni zivot nesto posebno, ne treba mi, tako da hodlujem i to.
deo imam kao kripto na walletima sto im sifre cuvam na papiru, deo na coinbase, deo sam prebacio u novac pa cekam sad da splasne sve pa cu kupim za to nove kad padne cena, vise i ne znam gde mi sta i koliko, u poslednje vreme sam i zajebao da pratim nesto to redovno.

posto svi rade tako isto, rasce to opet, bice jos hajpova.

vadicu ako mi nekad zafali novca za toliko jebem li ga.

sve to je virtuelno, ukljucujuci i ono sto imas na racunu.

al jos pre 2 ciklusa lozenja sam kupovao toz

U sustini dovoljno je proveriti cene danasnjih top 10 coina i izracunati ako si stavio po 50$ na svaki od njih i koliko si u profitu. Moras biti u ogromnom plusu, osim ako nisi kupovao neke bas shitcoine koji se nisu oporavili tako da svako ko je kupovao pre 2 god npr ima 10x na svakom drugom coinu.

Problem su ljudi koji su usli sad u poslednjem mini bull runu na ATH ili na prethodnom.

Njegov odgovor je:
2017.
15000€
Ništa

Ovo znaci da je kupovao najgora smeca 2017-te, bukv uzmi bilo koji coin, evo samo 2 coina iz top 10, btc i ethereum, cene su bile i to ATH a kapiram da nije toliko unlucky da je kupovao na apsolutnom vrhu:

- 15000$ sad je 40000$
- 450$ sad je 2700$

sta je kupovao lik, NEO haha

Lik nije izgubio kintu nego nije podigao. Ceka da od 15k napravi 70 pa da digne pola. Sta vam je

Zapravo u pravu si, sto se tice profita prvi deo posta je vise odogovor na ovo

Bukv odgovor je isti vs koliko je na kladionici u plusu

<1%

i nadovezao sam se za celta, ako je usao pre 2 ciklusa mora biti u plusu

Ovaj lik kuvar zapravo samo nije podigao kes, mora biti u plusu sig, my bad