Prijava

Noob sam ko keltara i ocu leba bez motike kako da trejdnarkujem svoj neki nft pa ako usere, usere. Znam da ne funkcioniše to tako al de me boli kurac gde god ne mora ni cent da se plati a da može da se uzme koji euro

NFT je tesko smece, pranje para sig

naravno da si procitao samo naslov. Prvih skoro sat je cist kripto i objasnjavanje zasto je sranje.

Dobar video, vredi pogledati što bi reko EIDVS

Realno dugo traje nisam mogao da gledam, nagledao sam klipova za ceo zivot sto se tice kripta ne verujem da mogu nesto novo cuti posle nekoliko god

Fora je sto nećes i bojiš se da čuješ. I ne boj se, sve što si naučio je primenjivo na pravoj berzi, ne u ovoj “bigger fool” igrački.

Ako imate para ulazite u metaverse crypto ako ne, plakyte

+ kazes NFT je smeće i služi za pranje para...
Sad recimo da sam ja neki zagriženi NFT entuzijasta, mogao bih da kažem-“čekaj, zar celo tržište umetnina nije zapravo to? Ko odredjuje zašto pikaso košta toliko miliona?”, itd.. nadam se da primećuješ paralelu

Ja određujem da pikaso košta više nego nešto što mogu ja da repliciram u pejntu bez ikakvog truda. I to kažem kao neko ko ne podnosi modernu umetnost u poređenju sa renesansom i realizmom. NFT mi je pušio govnjivi kurac.

Čiča Morada
voli kurca mlada.

Ako imate para ulazite u metaverse crypto ako ne, plakyte

https://imgflip.com/i/64z2bp

zar celo tržište umetnina nije zapravo to? Ko odredjuje zašto pikaso košta toliko miliona?

1. Ne košta svaki Pikaso.
2. Umetnine su rariteti, unikatni primerci; postoje ljudi koji tebe, mene i ljude poput nas preziru, gade nas se i za njih predstavljamo amebe. No pošto imamo suviše toga zajedničkog (ruke i noge, kenjamo jednom dnevno, zaljubljujemo se itd.) neophodno je naći nešto po čemu ćemo se zauvek razlikovati. No pošto je život takav da često možeš da imaš lepšu i inteligentniju ženu i decu nego rokfeler, ova čudna i žalosna bića skupljaju umetnine.
3. Klimta, u svakom trenutku, možeš iseći iz rama, srolati i poneti sa sobom ispod kaputa, u slučaju nekakve opšte havarije. Cena mu može samo porasti, i uvek ćeš imati nekoga ko ga neizostavno želi a netaknut je ratom, kugom, nemaštinom...Ili jedno od Faberžeovih jaja - staviš ga u džep i poneseš sa sobom.

Tržište takodje služi i za pranje novca, no pošto su Velaskezi, Karavadja ili TuluzLotreci ograničena roba, neophodno je stalno naštancavati nova govna koja kurcu ne vrede, mada koštaju 60.000.000$.

musashe likovi u nft sami sebi prodaju slike za ogromne pare i peru novac, na to mislim

People are selling themselves their own NFTs to drive up prices

Ili npr ja tebi treba da platim za neku nelegalnu robu ogromne pare i onda to preko nekog random nft lepo operemo i legalizujemo, sta je to nego smece

To sto si zagrizeni nft entuzijasta ne menja nista, ako zelis da platis bored ape nft neki suludi novac ja sam 0k sa tim kao na primer

On the night of January 30, 2022, Bored Ape #232 was sold for a whopping 1080.69 ETH ($2.85 million). The sale happened on the NFT marketplace – LooksRare.

CICA MORADA HAJPUJE METAVERSE MOJE POSTOVANJE

Taman dobro kreneš Melk..

Umetnine su rariteti, unikatni primerci

I onda zasereš s ovim:

postoje ljudi koji tebe, mene i ljude poput nas preziru, gade nas se i za njih predstavljamo amebe.

No pošto je život takav da često možeš da imaš lepšu i inteligentniju ženu i decu nego rokfeler, ova čudna i žalosna bića skupljaju umetnine.

Čemu ta potreba da nešto i nekoga kome ne pripadaš predstavljaš kao neke tamo maliciozne grupe ljudi koje imaju neku potrebu da ti napakoste na neki najbezazleniji način kao što je kupovina umetnina haha

Ili npr ja tebi treba da platim za neku nelegalnu robu ogromne pare i onda to preko nekog random nft lepo operemo i legalizujemo, sta je to nego smece

Ajde, ajde, nastavi, izgleda da nisi skontao paralelu

Živim od para što sam uzeo na kriptu i to živim ljudski, a kad me pičke pitaju šta radim kažem da sam programer. Šta one svejedno znaju koju pizdu materinu. Bolje da misle da sam normalan nego da misle da sam kripto smarač i moonboy. Ali u svoju odbranu imam da kažem da aktivno učim osnove C++ da bih napravio dobar temelj za potpuno ovladavanje Solidity jezikom, nakon toga moja bela laž postaje istina. Uostalom, ali nekog jedan popušen kurac čini pederom zašto mene jedan deployovan smart contract ne bi činio developerom? Ili wordpress sajt kojih sam pravio na desetine kao derančić.

Maestro, obično mrzim i pljujem geri vi, sigma grajndset, kripto nft idolatriju do koske, al tebi nekako leži, neironično ovo kažem. Da neko više od tebe na ovom sajtu želi da uspe, po nekom konvencionalnom shvatanju pojma uspeti, teško. Samo napred jbg, držim ti palčeve

Živim od para što sam uzeo na kriptu i to živim ljudski, a kad me pičke pitaju šta radim kažem da sam programer. Šta one svejedno znaju koju pizdu materinu. Bolje da misle da sam normalan nego da misle da sam kripto smarač i moonboy.

hahahaha