Prijava

Nije dao 15k odjednom nego ukupno u proteklih 5 godina.

Trenutno je u minusu 15k zarobljenog novca i potencijalno u plusu kriptonovca.

Nije to dobra logika, tom logikom svi oni investicioni fondovi i svi sto ulazu po raznim berzama, firmama itd su sirotinja.
Mislim i jesu u odnosu na ono sto im pise da imaju sto sam i pricao onomad bombasu sto baronise neke desetine milijardi stoji na tekucem racunu ili kako god, al tako to ide sa investicijama jbg.

Razumem ja to Celte, nego me interesuje koliko je njih unovcilo nazad i koju kolicinu novca. Uzimam u obzir i pecenje placeno sa kriptom i novog golfa.. ne uzimam u obzir tutorstva i prodaju kurseva.

Znam ja. Jedan je unovcio za 10, 20mil sigurno, jebemliga mozda i vise ne ide da ga pitam, majnovao bitkojn kucnim racunarom a nije prodavao do pre 3-4 god pa mozes da zamislis koliko imao.

Ostali se jedu sto unovcili.

To je to otprilike :)

Ja nisam ni dinar povukao na racun za 3 godine. Dobar deo drzim u stable coinima, oko 25-30% ostalo hodl i stalo dokupljujem po malo deep i planiram da radim to jos 5 godina.

Razmisljam da stable coine stavim na celsius, swissborg ili tako neku platformu gde ide stake 7,8%

Pogotovo je sad suludo svlaciti kintu na racun jer je uveden porez, 15%. Novac od kripta mi ne treba zaradjujem vise nego dovoljno, bukv svaki dinar koji sam ulozio ikad racunam izgubljenim hehe

Ja počeo hodl mrtvi, ništa trejdanje. Dio sigurice, dio ako prođe-prođe. Ovde porez 20%, 20 im majki.

Ako ne zelis da placas porez mozes da koristis nesto tipa tether.rs ili tako nesto gde se nadjes direkt sa covekom, prebacis mu usdt on tebi da kes i cao, mada kao sto rekoh ja nisam nista prebacivao/razmeljivao u kes ali sam cuo da moze svasta da se izmuva i izbegne porez.

Ma nema sekirancije,smatram ovo dugoročnim ulaganjem, a cifre još nisu tolike. Ali da, ima ljudi koji daju ške za kripto, lepo se dogovorite, nadjete na kavi i odradite.

a cifre još nisu tolike

for the record. namestim drugaru binance, apsolutni noob za kritpo ali oce, reko ok polako, ubaci 50$ igraj se malo da vidis kako sve funkcionise, pa ajd ako bas oces ubacuj od plate kintu koju stvarno ali stvarno mozes da otpises unapred i eto.

zove me posle 5 dana e brate ubacio sam 700$ ali opusteno to je to zaneo sam se kupi ovo kupi ono..

Ja ubacujem na mesečnoj bazi, baš pare bez kojih mogu. Stvarno prebrzo gube vrednost ovih dana ako samo stoje na banci.

Jednostavnije mi da se učlanim u partiju i nadjem način da munem iz Narodnog muzeja 3-4 Bonara nego da se patim i cimam sa tim sranjima.

Tovari li iko na ApeCoin? fin bubble, mogao bi se iskoristiti

Ne pipam ova smeca. Influenseri hajpuju coine koje ce uskoro rug pull samo tako, secam se pre par meseci kad su smarali sa onim Don-key, pogledaj chart, posle sa onim nekim monkey coinom ne znam vise ni sam.

Uvek mozes da uletis u ovakve ludosti ali samo da probas neki profit da pokupis na brzinu, nikako long term a long term za ovakva smeca moze biti 3 dana :>

Нон финаншл адвајс

Kupivao sam neki dan spell token i popsicle finance jer su bili na 90% od ath, imaju sad solidnu pumpu ali sam ubacio malo tako da nije neka kinta

Ma ne, slažem se s tobom u potpunosti. Ovo je za malo veće kockare a meni fali para/testisa/gluposti za to. Groblje ovih shitcoina svaki dan sve veće.

Kockar to sam ja ja radim to

Kako nelep dan za kriptozanesenjake...

Prenelep

Svakako sam sinoc dokupio malo

#boles