Prijava

Filipini 2015 - 100 miliona stanovnika, 2020 - 106 miliona.... Pa oni se je*u bre ko mršave svinje čoveče. S obzirom koliko ih ima sami su krivi za takve stvari, kad ih već ima toliko verovatno ima dosta pojedinaca koji bi hteli da učine po tom pitanju nešto, a da su pametni organizovali bi se i nešto bi promenili....

Užas jedan. Svojevremeno, izvoz briona na rusko tržište bio je obustavljen jer su ga ludi Rusi zaista pili. Danas imaju krokodil...

"Tamna strana čokolade", jedan od nekoliko dobrih dokumentaraca o ovoj temi. Poželi čovek da je više nikada ne okusi nakon ovih četrdesetak minuta (mada na našem tržištu, kvalitet čokolade je takav da u njoj jedva i da ima nešto kaka...Kakaa, kakaoa, kako već).
https://www.youtube.com/watch?v=7Vfbv6hNeng&ab_channel=MsKandyrose

neki brod se zaglavio poprecno u sueckom kanalu i zaustavio protok oko 10% svetskog teretnog brodskog saobracaja.

ogroman, ne mogu da ga pomere.
https://www.instagram.com/p/CMxEKHanW62/?utm_source=ig_embed

https://www.marinetraffic.com/en/ais/home/shipid:5630138/zoom:12

stali ispred i iza kanala, i u ovom jezeru unutra, i cekaju :)

Ne bih se menjao sad sa ovim kapetanom, ne znam šta da mi nude.

Izuzetno dobar i krajnje profesionalno odradjen dok. o tome šta ćemo morati da preduzmemo po pitanju proizvodnje hrane, ekonomije, saobraćaja, potrošnje energije...Kako bismo uopšte poživeli na ovoj planeti duže od 100 godina. Sve preporuke.

https://www.youtube.com/watch?v=0SI-Kyam_Jk&ab_channel=MadmanFilms

sa jebenog redita. otvorio, procitao, ugasio.

My boyfriend and I have been dating for a month, and during the first week of us having sex, my boyfriend wanted me to use a dildo on him to stimulate his prostate. While I was stimulating his prostate with the dildo, he started moaning very loud and his body was shaking as though he was getting an electric shock. I thought that he was faking it, but the moment I saw his penis spraying cum all over my room like a fountain, I was impressed. He asked me if I waned to try it, and my dumb ass, who didn't know that I didn't have a prostate, said yes. So yeah, we did anal sex, and he was repeatedly asking me if he was "in the right spot" inside my anus, and my answer was always no.

We did some research, but we both would always open a page, and always skip to the "how to" part instead of reading through the introduction and stuff where they'd usually mention that only men have prostates.

So basically, we did this for an entire month and I started getting really frustrated because no matter what, we just couldn't find the right spot inside me, whereas my boyfriend would always hit his right spot and sprayed like a fountain all over my room. A very frustrated me, constantly kept searching for results on the internet until this morning, when I finally realised the truth, and how much of an idiot I've been all this time. I swear I don't know who's more of an idiot, me or my boyfriend. Although it's so embarrassing, it's hilarious, and I think on the bright side, atleast my boyfriend had fun having anal sex with me I guess.

glupi ljudi imaju srecniji zivot

Ahahahahahahahahhahahahahha

jebem

ti

život

....

stimulacija prostate... kako čudno pišu reč peder

ne budi retrogradan Bombi, to je skroz ok

Haha gej je nesto sto muskarac i zena rade u seksu, ok boomer

haha gambi ne mesaj se ti i ne vuci me za jezik

vidi, ja ovako retrogradan i zaostao privatam krivicu na sebe ako mislim da je homo kad ti neko surdukne falusni predmet u cmar i debelo crevo, evo izvinjavam se

Jebem mu lebac bombas, kako ti od ove price zapade bas to za oko o tome da se raspravlja?
Jesi li procitao uopste drugi deo?

Lik jebe ribu MESEC dana u dupe u pokusaju da joj gurne kurac u prostatu, tebi ovo prvo zapalo za oko.
Mesec dana, uz njeno priznanje, ispituju literaturu kako da izvedu to. Jok bitno je sto njemu neko gutnuo dildo u dupe haha gej

Ma prica je fejk niko nije toliko glup realno, makar se iskreno nadam da nije.

Ok bomby nemam nameru da ulazim u raspravu sa zadrtim bumerima zaista, nema poente

ne znam dal je neko nekad nesto istinito napiso na reditu