Prijava

najveca riznica nijesedesilo prica, cak veca i od tvitera

OVAKVE TEME SU RAZLOG ŠTO LJUDI IZVRŠAVAJU SUICID U FINSKOJ. MISLITE O TOME!

gledao sam avione nesto na jutubu i izaslo mi ovo medju ponudjenim videima

https://www.youtube.com/watch?v=nQaYKOquFyI

southwest avion, zaglavilo mu se dugme za mikrofon. bukvalno kako zamisljas da se oseca neko iz teksasa ko je morao da provede 3-4 dana u san francisku :)

neki brod se zaglavio poprecno u sueckom kanalu i zaustavio protok oko 10% svetskog teretnog brodskog saobracaja.

Samo pratite situaciju sve je povezano

Samo pratite situaciju sve je povezano

hahah e ovo me baš zanima kakve veze ima sa bilo čim

E sad nisam ni ja 100% siguran da je odgovor na ovo

When do you call a plumber?

- kad ti se zapuši (Sueski) kanal. Odgovor takođe može biti i: When you have a (information) leak
Uglavnom dao sam ti malo materijala za povezivanje eto ako ti je interesantno kopaj i sam.

nista se ne dogadja slucajno, sve je deo nekog plana i volje nekog omnipotentnog bica ili drustva koju samo treba provaliti i onda si na konju jer mozes da predvidjas stvari i razumes zasto postojimo.
neki ljudi su bolji u tome, videli su ono sto obicni ljudi ne vide i tacno razumeju sta se dogadja. tako mogu da predvide mnogo unapred sta ce da se dogodi, i otvaraju oci drugima da vide i oni. cim ti se otvore oci, vidis koliko je to istinito a svi ostali glupi.
cak mogu i da napisu neka pravila po kojima treba da se radi kako bi se izvukao i spasio od zlog uticaja ovih sila.
kao da su neki proroci majku mu. ali nisu, nije ovo religiozna stvar, ovo je jednostavno otvaranje oci, i dopustanje da prihvatis istinu.

Znam šta radiš celte al nemoj da staješ lol, napiši nekad još po koji ovakav post

Ovde npr

videli su ono sto obicni ljudi ne vide

'obicni' zameni sa 'drugi'
Ovde

cim ti se otvore oci, vidis koliko je to istinito a svi ostali glupi.

'glupi' ---> 'letargični' / 'nezainteresovani'

ovo je jednostavno otvaranje oci

'oci' ---> 'ociju'

Biće od tebe slučajni Philip K. Dick jednog dana

https://youtu.be/bbW6ZOmoFgY
Analiziraj ga ako budeš mogo zanima me šta imaš da kažeš o njegovim izvanrednim iskustvima

Samo pratite situaciju sve je povezano

daj nemoj nas drzat' na zeravici

necu

Znam šta radiš celte

sta radim?

celte, celte..znamo sta radis, prekini, just stop it

:procitati glasom Danijele Stajnfeld:

znas sta radim? imam posao od nekih pola sata maksimalno, koji je toliko dosadan, neverovatno dosadan da cu da ga radim celo popodne.
pod radim mislim da trazim sve moguce nacine da radim nesto drugo, a onda taj posao od pola sata da otaljam za nekih 15 min.

ustvari, sad sam se motivisao, sacu da zavrsim to i da sedim popodne na terasi na suncu, da se pravim da radim da me ne diraju, pijem vino i da mi stoji laptop pored da se cuje "ping" ako neko oce nesto od mene, u nadi da niko nece nista ili da mogu da mu resim pijan taj problem.

al ozbiljno sad trifors, zanima me sta radim sa ovim postom gore, metafizicki a ne prakticno?

https://www.meteoswiss.admin.ch/home.html?tab=overview

samo da ne zadje ovo sunce, maltene mozes u kratkim rukavima da sedis direkt na suncu.

mozda posle odem i bos da hodam po livadi, al mislim da je jos ladno za to.

carski :)

al aj kazi mi sta radim onim postom, leba ti. kao "znam sta radis" pa reko da vidim jel stvarno znas.

skoro sam kacio da i avionima rade ovo kad se smore. ili kad izbacuju haarp.

Celte oš kupiš sliku? Treba ti.