Prijava

Kako gori vaše selo?

U moje se vika iz ... ☺️

Pa dobro, loš doživljaj. Nije da je moj IZ beograd puno bolji ☺️ lolz

Nije los dozivljaj, bukvalno tako bilo, ostala uspomena neka. Makar mogu da kenjam da sam bio u pirotu. Ko jos ide u pirot tek tako ajte

Imaš dečka IZ beograd? oh ne sve moje nade su potonule. eh živote lutalico

Pa dobro, loš doživljaj. Nije da je moj IZ beograd puno bolji ☺️ lolz

Iz kikinde nas vodili. Da sig vas iz pirota nisu vodili u kikindu jbg

Pa verujem ti, bukvalno sam i rekla. Tad i jeste bio jad i beda, ali sad je pristojan gradić. I lepo je sređen. Ima dobru klimu, nema poplava, nema zemljotresa, nema teških zima, nema besomučnih leta, plodno je tlo, priroda je prelepa, u kotlini je ... samo mi pare trebaju ☺️⭐

Jel ima zmija, kako sa bugarima? :)

Ne nije izgledalo soc tada, centar makar i taj hotel. Delovalo skroz ok, impresija su bile fabrike al tad je u celoj zemlji bilo tako. Cak je tigar i tada radio odlicno. Kafici okolo, poplocano, ono nisam stekao utisak da sam u nekoj selendri osim sto nas ta u rostiljnici pitala da li gore ima mafije
Valjda je mislisla da smo iz bg ns aj sad znaj

A i ja nisam urbana žena. Mogu da odglumim to perfektno kad moram, ali se jako brzo smorim da sitno trepćem i petstošezdeshiljada puta namažem usne sjajem ☺️ Nisam to ja. Ja sam divljakuša i ništa me nije emancipovalo. ☺️

Caro zivo me zanima koje si godiste sada, reci nam bar otprilike ono fazon 80-83

80-85

Nisam bumer jbg

A pa ima gi raznih ☺️ Ono najveća mafija ovde do granice.

Pa i ja sam Bugarka, prezimenom. Dolaze jadni nemaju šta da jedu od kako su u EU. Subotom kad je pijaca sve opleve do podneva, mlekare, mesare, povrće, voće, čak i lekove nosaju na pakete, cigarete, ma sve ...

Zmija ima samo u delu odakle sam ja, najviše. Jednostavno to je jednim delom netaknuta priroda i ima svega. Gore je jedino gnezdo beloglavog supa. Videla sam mu ptiće, a on kad leti iznad nas ja uđem u sobu, može da ponese jagnje koliko je veliki ...
Ima svakakvih životinja i insekata koje pa nisam ni našla na netu kako se zovu i iz kog su roda ili porodice. Našla sam nekakavo štapićasto čudo koje se uvija, kažu da ga zovu klečkar ali ja i dalje nemam pojma šta je to zapravo. Ako nađem sliku od letos okačiću vam... ☺️

Inače ja u Pirotu živim, ali imam još tri kuće u okolini. U Zvonačkom delu. Mrtve nekretnine. Nažalost.

Rispekt za ljubav prema rodnom kraju

Hvala. Volim stvarno, volim i Srbiju. Žao mi je što ne može pristojno da se živi od poštenog rada. Ali nisam alava ni na pare ni na k...c. Možda mi se nešto zalomi ☺️

https://youtu.be/AynNsPs9i80
Koji užas jbt nisam imao pojma da je baš do ove mere sjebana situacija s Kinom

žuta gamad

exterminate all the brutes

Ovako izgleda bivša glavna železnička stanica u Beogradu

https://www.danas.rs/wp-content/uploads/2022/09/1664192127-IMG_20220926_121237_b-750x344-1-e1664262551318.jpg

Kad sam nekim Beogradjanima pokazao sliku, zgrozili su se. Čak i ne znaju za to. Beograd je, bukvalno, deponija. Preprljav je, prezagadjen. Svaki put kad dodjem odande koža mi bude lepljiva, kao da se pet dana nisam tuširao. Volim BG, ali nikada ne bih mogao da živim tamo, ne u ovakvim uslovima. Bor je jako zagadjen takodje, Valjevo isto, u Pančevu su nabudžili onaj park da izgleda lepo i posadili gomilu zelenila, ali koliko to pomaže nemam pojma. Vazduh je tako lošeg kvaliteta, da kada se ode na ovu čuvenu stranicu

https://www.blic.rs/

prvo te obaveštavaju da je sve super kul, pa tek onda šta je Vučić doručkovao.

Mali podsjetnik da žene u današnjem vremenu mogu da prodaju slike svojih stopala i zarade za pristojan život. Ne govorimo ni o kakvoj golotinji, ne moraju biti čak ni bose.

Otići cemo korak dalje i reći da žene danas mogu da zarade prodajući korišten donji veš. Štaviše, postoje i sajtovi za to.

Ali i ako im je to previše uvrnuto, gadno i bolesno mogu preći na blažu varijantu pa da prodaju svoje nošene čarape ili štikle.

Žene to prodaju. Muškarci to kupuju. I to je

Stvaran svet oko nas…

Šta biste uradili da vam sin traži pare kako bi kupio flašu vode u kojoj se kupala njegova omiljena e-kurva

ne postoji univerzum u kome će ovakva spodoba kao ja imati decu tako da na postavljeno pitanje ne mogu dati čak ni hipotetički odgovor