Prijava

Johan Mjalbi i Jesper Gronkjaer > van Dajk i Nejmar

Najal Kvin > Ćiro Imobile

da vratim na temu: striming servisi su ovde kljuc. upadaju sa novcem i hoce da isteraju ligu sampiona i televiziju. vec vidjen scenario puno puta, poslednji veliki sa premijer ligom:

The competition was founded as the FA Premier League on 20 February 1992 following the decision of clubs in the Football League First Division to break away from the Football League, founded in 1888, and take advantage of a lucrative television rights deal.2 The deal was worth around £1 billion a year domestically as of 2013–14, with Sky and BT Group securing the domestic rights to broadcast 116 and 38 games respectively.3 The league is a corporation in which the member clubs act as shareholders, and generates €2.2 billion per year in domestic and international television rights.4 Clubs were apportioned central payment revenues of £2.4 billion in 2016–17, with a further £343 million in solidarity payments to English Football League (EFL) clubs.5

netflix super liga (zajebavam se, al to je to). DAZN i slicni hoce dobar deo kolaca. ima ih imaju novca, a klubovima treba tog novca sad

mozda odvoje i sa trenutnim sistemom, da dobiju neka ekskluzivna prava, al to je ono sto rekoh, dokazace uz klubove koji im se priklone da su jaci od uefe i to je jos gora situacija za manje nego sto bi bila neka nova liga

Hoakin i Visente > svi

al hezno to je fora, dosta vise sa fudbalom vecim od zivota i tim da na fudbalskoj utakmici se resavaju nacionalna pitanja i ostali kurci.
brate, zabava ko i svaka druga, poserem se u huligane i svo to identifikovanje sa klubovima i celu tu pricu. detinjasta je.

e pa slažem se sa tim stvarno, ništa me više ne pizdi od agresije između grobara i delija, ali nema tu menjanja nekog veruj mi... vole ljudi da se istresaju, bolje na stadionu ili oko njega nego kući majku nogom uglavu, ne ide

eh da nije propala yugoslavija sad bi zvijezda bila u ovoj superlizi

joooj moj prosinečki moj

Al za 7 dana igraju Real-Čelzi polufinale Lige šampiona lol

Da l će se radovati ako pobede i to. xd

Da su barem gospodski sačekali da se LŠ završi.

To kao, kazes devojci da raskidas s njom za 7 dana, pa izvadis kurceganju da je jebes

da ne citam 5 strana sad, jel pomenuo neko uefin predlozeni novi format koji je trebalo da krene za par godina?
pa lolcina, bukvalno 90% isto kao ovo, samo vise klubova i manje para.

resetuj ga na osamdesete i kup sampiona vrati i teraj. ali nema od toga nista.

Бохор
Ma nema ništa od toga ljudi zabraniće igračima da igraju za svoje repke šta vam je

koja glupost.
zamisli Katar koji je isprdio milione fifi da dobije svetsko i sad dodje u priliku da svaka reprezentacija igra sa 50% poznatih igraca.
nema skoro nijedne zvijezde na svetskom, dzabe su krecili. znaci nece se desiti.

ista stvar i za izbacivanje iz liga.
zamisli PL izbaci ovih 6 klubova, pa bukvalno bi se sledeci TV ugovor smanjio za 5 puta, pa bi razni Kristal Palasi i Vesthemi ispusili kurac i oni sami. svaki klub godisnje dobije skoro 100 milki, izbacivanjem bi spali na 20 mozda.

sto se navijaca tice, mozemo da pricamo da ce da bojktouju da protestuju, ali dovoljno je vidjeti face i glave na engleskim stadionima (prije korone) i skontati da ce oni ko iz picke da napune stadion nekim azijatima koji ce da se kolju da gledaju ovo.

realno ko bi platio da gleda dzvedzda - leverkuzen ili npr zenit-valensija osim njihovih navijaca... pa i ovde traze linkove kad igra dzvedza

Niste mi jasni vi likovi koji podržavate ovo sranje majke mi. Ajde kelt on je reko čovek da ne prati fudbal i ne boli ga mnogo nešto kurac, pa kao voli da STIR SHIT UP, što će ovde da se desi, ali na skroz pokrešan i izopačen način. Ali ti bombas i tebi slični što ste za ovu superligu, zašto brt? Koja je poenta alo? Fudbal je pred samrtnim ropcem, hoćete da gledate ista govna kako iz godine u godinu igraju utakmice među sobom, znajući da nema opasnosti od ispadanja, znači isto ono što se dešava i u ligi šampiona, samo što će ih biti malo više. U ovom trenutnom stanju koliko god mizerna bila makar postoji šansa da bljesne neko rendom ime makar u jednoj sezoni kao Ajax nedavno, ili Porto sad. Iskreno se nadam da će apsolutno sve moguće mere da potegnu protiv ovih pičkarskih klubova, uključujući i izbacivanje iz domaćih liga.

Boris Johnson izjavio da će pokušati da spriječi stvaranje ove lige, diskutovali o tome u parlamentu, jebote oni su 300 svetlosnih godina ispred nas što se politike tiče lol

A čekaj, kako se ULEB izdvojio iz FIBA, i sada je prvak Evrolige, de facto prvak kontinenta. Isto je tako bilo kurobecanje, te jedna sezona paralelno bilo Supro i Evroliga, pa su na kraju svi krenuli put novca. Epilog je, nazalost, da je sadasnja evroliga negledljivo, a vrlo verovatno i neisplativno govno, al to je pre do sistema takmicenja, nego do zlih cika koje vole novac.

Resenje bice solomonsko, kao i kod kosarke, bice i u fudbalskoj superligi a licenci, b licenci... tipa 15 bogatasa i jedne sezone zenit, jedne sezone olimpijakos...i neko ako se kvalifikuje kroz ludacke neke kvalifikacije, da oseti car igranja protiv cigana Neimara.

Sve u svemu, danasnji sport je toliko los, da zasluzuje na netfliksu da se strimuje

Evo videcete, ubacice u superligu dva kvalifikanta, da smire siročad i sirotinju. A kvalifikacije ce se isto placati lolo kao kod cika bartomeua

Ja ne znam kako su toliki debili da kopiraju sport u USA.

NBA je industrija za sebe, imaš konferencije, juriš plej-of. Ko ne juri, nada se što boljem draftu, gde uzmu Ziona ili Donćića i sledeće sezone su hit.

Zamisli u ovoj govnjivoj superligi gledam 10 puta godišnje Čelzi-Juventus, pa sledeće godine opet isto, sa istim igračima ili promene desnog beka.

I tako u krug.

Jedino ako im je ciljna grupa drugačija, kao što vučić gladi penzionere, i cela predstava je za njih.

Azija, Amerika, milijarde napaljenih glrdslaca kojima možeš prodati ovu priču. Milijarde i dolara.

Šta ih boli kurac što bombas strastveno grize kurac sebi kad paća gubi od javora.