Prijava

Ajde, reci cu vam... Evropska komisija za prosirenje je postavila uslov srpskim vlastima da se obrisu posteri i reakcije da bi mogli da otvorimo 26to poglavlje

Mislim da je mnogo vazniji celokupni interes nacije od 5,5 miliona nego da tamo neki CICA MORADA mladji brat od CIKA BULJE pise "haha +" u komentarima ispod postera po ceo dan

Više od trećine tih 5.5 miliona su zomboidni penzosi, tako da - poen za Čiča Moraču, njegov plus i "haha"

Ima i dece, koja nisu nista i nikome skrivila pa da se pate u ovoj septickoj jami od drzave, nemoj tako bas da gledas. Na nama je odgovornost za njihovu buducnost, a Vuciceva politika nas vodi prema jednoj sigurnoj i perspektivnoj drzavi u kojoj ce imati mogucnost da se izbore za sebe iskljucivo svojim radom i talentom, sto je dijametralna suprotnost vremenu u kome su polozaj, posao, mogucnosti da svoje ideje ostvaris, zavisili od toga koliko si politicki podoban i imas li dovoljno para da nekoga potkupis da bi dosao do svega sto sam naveo. Tako da, za 5 godina se vidimo u EU i tada ce te bas boleti kurac za postere kada budes imao platu od 800-900 evra i mogucnost da bez ogranicenja radis u bilo kojoj evropskoj drzavi ili da tamo poslujes, ili sta god da zelis da od svog zivota napravis.

Srbija ce po prvi put u svojoj istoriji biti potpuno transparentna, pravna i demokratska drzava, u kojoj su korupcija, kriminal i nepotizam bilo koje vrste, potpuno iskorenjeni. Ne znam da li si svestan da ovo drustvo nikada pre nije dostiglo taj nivo

Covece, do pre 10 godina, ovde su ubijani novinari, da li si svestan sta to znaci

Da udjemo u EU posalji sns na 577

Google Search prvo izađe posteri

Пролећа 2019. укинути су модераторски налози, те тренутно један администратор (Kaizen) управља целим сајтом.

Jovana, super ti stoji crvena boja

Cica morada
Od moga kurca strada

čiča morada
na moj se nabada

Dakle Kajzene i moderatori?

Ejduse, sine, da ti mesni narezak nešto objasni. Čika Prof se, naime, šalio. Neće biti nikakvih "postera". Nemoj da veruješ u sve šta razni ljudi kažu, jer ako to radiš, kad odrasteš, ljudi će te, da prostiš, jebavati ceo život.

bilo koja tema postoji:

vukajlijasi:

Cica morada
Od moga kurca strada

čiča morada
na moj se nabada

Evo i haiku

Čiča Morada
Usta praznijeh biti
Nikada neće

Sve po PSu, 5-7-5.