Prijava

Ma jeste kurac moj.Bole Beogradjane kurac za srpstvo,mada tako i treba,jebes srpstvo.

Nemam ništa protiv toga vozačica, poštarka, čak je verovatno u duhu jezika (laičko mišjenje), samo ne vidim potrebu da se to uvodi dekretom, pogotovu što već hvata koren samo od sebe manje više.
Mislim da to nije nešto čime država ima da se bavi, a pogotovo da sankcioniše i lupa penale po ušima.
To je sve.

Beograd je kurac na biciklu

Хоулту, ништа лично, али јебем ти све женско што имаш у фамилији једно 30 генерација уназад

Deer, malo lepog ponašanja nije na odmet, nisi na sastanku odbora radikala u donjem Pičkovcu

Lik ima seljacke ispade.

Dolaziš u dilemu dal je lik samo seljačina ili je agent provokator. Ja mislim da je i jedno i drugo.

Није на одмет и да ми попушиш курац мало, нисмо ни на ана рс па да ће неко да падне у несвест ако прочита псовке.

А ретарду који на српском језику пише против београђана и српства свакако треба окупати целу женску страну фамилије спермом, и налупати пар шамара успут

Popisam se na srpstvo i tebi i slicnim cavicama,kome ces ti da lupas samare i svrsavas,dorku jedan seljacki.

Ajde mrs na Srbin.info ili tako nesto pa tamo kenjaj sa svojom debilcicima poput tebe.

Kunem se,svi ovi dorkovi sto glume da su srbende i prete nekim samarima i svrsavanjima se nisu u zivotu potukli,nekada su nacionalisti bili zajebani likova a sada su samo male cavice poput hezna i deer goda i pokusavaju nekog da ubede da su zajebani na racun starih nacionalista.

Не сери ретарде другосрбијански, ви и постојите само на интернету.

А ово није била претња, само кажем шта треба са таквима, немам паметнија посла него да стварно идем и ломим пичку интернет ратницима ЛОЛ

Ajde odloguj se i u tvojoj selendri se tako ponasaj,cavice mala.

Pljuvanje po beogradu == tesenje iskompleksiranih seljacica u blatnjavim cipelama jer nemaju asfaltiran put ispred kuce, sto im beogradjani jebu sestre i ribe kad dodju u bg da studiraju ili rade u usluzno-ugostiteljskim objektima, klasican odbrambeni mehanizam. Svrha je da, u gumenim cizmama umazanim kravljom balegom, ubede druge (a prvenstveno sebe) da nisu hendikepirani rodjenjem u donjoj pripizdini i da im je bolje tako. S tim sto to naravno ne pali jer je nebuloza i jedino u praksi sluzi da pokazes da si iskompleksirana debilcina koja umesto da se pomiri sa situacijom i uradi nesto u svom usranom zivotu bira da upire prstom i samo se zali i kuka ko neka kurva placljiva.

Ne znam ko ovde pljuje po BG,ja sam samo rekao da je dobro sto ih boli kurac za Srpstvo,suprotno od pljuvanja.

I nisam mislio na tebe, nisam tvoj post tako ni shvatio. Sta je uopste srpstvo? Voleo bih da mi neko ovo definise ako nije problem

Pa lozenje na nacionalizam,govorenje ostalima da su drugosrbijanci,misle da su veci Srbi od drugih itd

Srednjovekovne vrednosti koje oni nazivaju tradicijom itd

Kakvu oštru krivinu uhvatiste hahaha jel nije dovoljna ona Đeneral tema