Prijava

Što nije normala
Nedeljom sam pijem kafu i doručkujem isključivo u istom lokalu godinama
To mi dodje kao koncentracija za nadolazeću sedmicu

Seo ja u parku u Becu da smotam dzoint, i tu neki srednjoskolci bleje, ja ono sam na klupi, krecem da mrvim kad mi prilazi klinka iz te grupe, trazi upaljac. Ja joj dajem, kaze ona "Danke." I cuti par sekundi, gleda u mene, vrti se oko nogu onako, drzi cigaretu i kaze "Ich liebe dich. Ich liebe dich"

Iskren da budem, meni nikad nije ni trebala bogzna kakva infrastruktura da se provedem, ostalo ne znam, u bilo koju kafanu da udjes hteo ne hteo uci ces u nekakav razgovor

Mozda i flase polete Bohore picka ti materina

Nego sam imao devojku tada u Srbiji, pa nisam hteo da je varam

Zato ne kapiram vas kad iskate neki respekt i poverenje, a realno ste gomila seljaka

Stratimir ozb trigerovan

Nemoj da ga diras bolestan je

Tacno zamisljam mog bracelicu kako u nedelju sam narucuje cedjenu i jaja sa slaninom, kafa naravno, patika cipela naravno i ostri se za ponedeljak lolo

Zivot niiije fer... :DDD

Blizu si lepi moj
S pršutom i kajmakom
Guarana umesto ceđene i na žalost nosim onaj sivi kožni airmaks valjda kriza srednjih godina

U tvoje dupe se jebem XD

Volim ja te radne doručke, al jaja iz kafana i restorana su mi uvek sranje, tako da ovaj batica fura klab semič

Trebalo je da odem sa drugarom na
https://jugosvirke.wordpress.com/category/dire-straits/
ali na kraju odem sama. Nije baš da sam uživala u toj varijanti ali mi je koncert bio fenomenlan. Sutradan repriziram postupak. Dire Straits je bio vredan toga.

Računa li se long distance hiking? Tu je fora da se ide solo.

Ej Granom šta ćeš za volanom dovoljno si luda da se zakucaš o zid

Pre nekih 5+godina sam nabasao na reklamu da je u nekom pabu na Dorćolu bila promocija piva "Trooper" , ono Mejdeni pivo. Pošto nikad nigde pre toga u zemlji nisam našao to pivo i nikada ga nisam probao reko ajd da idem da probam. Niko živ nije bio raspoložen za izlazak, pa sam zapalio sam. Mila majko, nivoi hipsteraja na tom mestu su dosezali neviđene razmere. Drmnuo sam jedno pivo i otišao kući da se ne bih potukao. Nemam pojma kako se zvalo to mesto, zaboravio sam, ali sam zapamtio da nikada više ne bi trebalo da uđem tamo.

I kakvo je pivo ne rece