Prijava

4 avion ribe

https://dcassetcdn.com/w1k/submissions/771500/771895_3f54.jpg

Bio sam kod ozloglašene Grofice.

zeza je bila odlična

Hajde celte mislim da svi sa ushićenjem čekamo da čujemo tvoje nevaljalštine

Jednom je doduše na nas skočila nekakva matora, smrdljiva, bezuba pederčina u beloj atlet majici, duge plave kose vezane u rep. Bukvalno original raspala muška kurva iz Amsterdama osamdesetih se teleportovala i navalila na nas omladince - stao ispred nas i počeo da skače u fazonu - jbt mlado nepoznato meso, ovo mi je najsrećniji dan u zadnjih 10 godina. Odustao kad je video da smo se zgranuli i prebrojao da nas ima četvorica, pa je valda skontao da smo neki lejm veganski milenijal gej parovi koji ne vole zabavu i lud provod.

nisam se nikad nesto posebno dobro proveo sam, tako da nista od toga jebi ga.

inace melkijadesov stil je ko momo kapor, samo sa 0 talenta za pripovedanje

zivot u 60-70tim, sfrj, kacam bio mlad

zeza, ribe avioni, bleja i korzo

Ne al ozb jedina mesta gde sam odlazio sam bila su rejvovi tu te najiskrenije boli kurac, ne ideš zbog ljudi već zbog rejva. Ovako diskaći, muzičke stolice ništa

nisam.to je bas lose.svi oko tebe u dustvu pricaju zezaju se a ti stojis sam i to kao treba da ti bude provod.to ne bi uradio ni da ima koncert metalike a niko iz mog drustva ne voli metaliku i skupa karta, a da sam ja veliki metalikin fan u fazonu slusam ih od malena i ceo zivot mastam Kako sam na njihovom koncertu.jedino bi u takvoj situaciji mozda otisao sam.ali mozda.ustvarri poveo bi caleta da bude sa mnom.morrao bi da ide.ovo sam dao primer ja nisam fan metalike

ovo sam dao primer ja nisam fan metalike

Miša Tumbas disapproves

Otišao na Kejva 2008. sam i bio bih magarac da nisam. Bio na još par svirki sam i bilo je jako dobro. Volim da putujem sam tako da kad sam u tudjem gradu često negde idem sam, iako ugl poznajem neke ljude tamo gde sam otišao. Na Gogol bordello sam sreo jednu divnu devojku sa kojom je kasnije bilo svega i svačega; jedan drugi put, takodje na Kejvu, nabasao na ribu sa kojom sam se zamalo pojebao medju svim onim ljudima. Na kraju smo se razišli i nikada je više nisam video. Ali da, noću, kada se ljudi razidju a još uvek ti se ne ide kući, možeš sresti jako zanimljive ljude na mestima na kojima pojma nemaš kako si uopšte završio.

Uspeo sam da ubacim "sam" 7 puta u 4 reda posta. Možda je ovo neki znak?

Sam sam dok te ljubi drugi neko

Naravno da jesam jebote. Svi boemi to rade

Melk, glupo mi je da ti kažem al mislim da se nikad nećeš oženiti a imaš kolko ono, 4 banke+?

čak više volim da odem sam na kafu, ali uveče nisam sam izlazio, kapiram da bi mi to bio pravi smor

Mnogo puta, i cesto se tako bolje provedem nego kad odem sa nekim. Kad odem sa nekom ekipom nekako je vece vise manje predvidljivo, kad izadjem sam nikad ne znam gde cu i sa kim na kraju da zavrsim. Plus je za muvanje mnogo lakse i jednostavnije kad si solo

Plus jedan na Gambija
Često sam ranije odlazio za šank nekad dobro poznatih neretko random lokala i pijucka i posmatrao ljude i njihove profile
Kako se ponašaju itd
Fino je bilo. Kad sam hteo da jebem tu gde sam vadio sam ključeve od kola
Sad nema više toga žena misli da se kurvam

2-3 puta sam otišao sam u klub, al generalno nije bilo baš nešto posebno. Malo je to sve ipak na silu se činilo, barem meni.

Al zato otići u kafanu sam, kafić, restoran, to mi nije nikakav problem. Čak mi je i šmek, recimo kad ne radim, otiću u neki kafić ujutru, sjest, popit kafu, pročitati novine.

Išao sam i u restoran koji put sam da nešto pojedem. I sve mi bilo normala.