Prijava

Dakle, kakva su vaša lična iskustva na ovu temu? Da li vas je neko frendzonovao, ko i kakav je osećaj? Koliko je trajalo? Jeste li nekad prekinuli začarani krug latentnog nabacivanja i preduzeli neki konkretan korak, žrtvujući prijateljstvo zbog ljubavi? Kako je ispalo na kraju?

1. Frendzona ne postoji, nego se prosto ne svidjas tim ribama na koje se lozis, a gotivan si im ovako pa hoce da se druze sa tobom ili im prija simpovska paznja (cesce ovo drugo). Nema poente da ne pokusas da izadjes iz toga tako sto probas da direktno muvas (sto je vec trebalo da uradis umesto da budes gej drugar), nisu velike sanse da ce upaliti ali makar mozes da prestanes da budes beta orbiter.

Ovo sto kaze Gandbi, jednom sam imao tu situaciju, muvao ribu par puta, rekla ne, a druzili se u medjuvremenu. Vremenom se udaljili skroz i to je to. Ali bitno je da je ona znala da ocu da je jebem, a ja sam znao da sam joj to otvoreno rekao, tako da nista nije ostalo nedoreceno, tako d nije klasicna frendzona

Frendzonovan sam još od srednje od strane jedne ribe, ona mi je tzv. ONEITIS. Ne živimo više u istom mestu, ona se kreše po Beogradu s raznim jebačima, ali tako ponekad navrati i u ovu selendru i onda me se seti, pokuša nešto, ali kad vidi sa kakvim impotentnim gej autistom ima posla vrlo brzo odustane, pa se onda vrati u veliki grad. U pravu je Gamba Osaka uglavnom za sve, mora da se skupe muda i da se pokaže inicijativa, ili večno ostaješ gej beta orbiter. U dosta slučajeva treba da se uzme u obzir i 'biološki sat', koji tim ribama krene da kuca sad u nekom ovom dobu (srednje 30te), i onda shvate da su potrošile veći deo svojih zaliha seksepila, pa počnu nama beta orbiterima da daju šanse jer smo im poslednja slamka, ali najčešće se opasulje na vreme i shvate da zaslužuju bolje. Ne mnogo bolje, samo jednog ne-gej relativno odlučnog muškarca.

u pravu je gandi

Једном био, као клинац, не што сам нешто симповао него пропустио шансу па она почела да прича о неком другарству. Није да сам је слушао како се исповеда и прича о другим ликовима, више је то говорила да ме ујебе, ал ваљда се рачуна. Углавном отерао сам је у курац чим сам видео да хоће стварно да гура ту причу, и тоето.

Иначе најлакше избећи тако што не будеш цава мала и ставиш јој до знања одмах какве су ти намере, па ако неће, ко је јебе.

Или ако си већ дубоко у френдзони, нађеш неку врх пичку, па пустиш да љубомора надјача квазидругарство. Мада ако већ можеш да нађеш врх пичку, не знам који курац уопште радиш у френдзони

Frendzonovala me ženska koju sam nekoliko puta jebo pre frendzonovanja.
To me dodatno dotuklo jer sam kapirao da slabo jebem, a ona najotvorenije mi pokazivala flert poruke iz dopisivanja s nekim levim likom u trenutku kad sam izgubio status jebača kod nje. Baš sam bio skenjan u tom nekom periodu tipa 2-3 nedelje.
A u stvari je priča cela da je ona u stvari fuksetina obična,

Stalkere ovo se i meni desilo jbt, jebo je pa me posle par meseci frendzonovala i ja je blokiram. Nikad joj nisam ni dao šansu da mi se javi, povredila mi sujetu i dugo sam mislio da sam strašno loš jebač :/

A u stvari je priča cela da je ona u stvari fuksetina obična

dugo sam mislio da sam strašno loš jebač

Vrv krace nego sto mislis da je Tramp mesija haha

ba dum tsss

Čekaj brt da pokušam da formulišem zašto većinu stvari koju čuješ negde prebacuješ i na mene tj. zašto generalizuješ sve - taktika je vrlo prosta: recimo kao ti si medijski mogul, da ne kažem Mossad, CIA ili ko god. Ubaciš svoje ljude u krug anona/teoretičara/istraživača istine itd. Onda preko njih počneš da objavljuješ neke straaašno glupe i strašno nepovezane stvari koje imaju za cilj da podele grupu, da stvore averziju autsajderima koji prate šta se unutar te grupe zbiva, da naprave sočnu fake news priču i šta sve ne.
Ne znam da li ti je i koliko jasna definicija false flag ili psiholoških operacija ali valjda bi do sad skapirao kako se postavljaju ključna pitanja i čega treba da se čuvaš mislim prolazimo kroz to evo ima četiri pet godina...
Gde sam ja i kada pisao da mislim da je Tramp mesija

Posrednik i kanalizator - da, ali mesija pa hahahah

Staviš do znanja da bi jebo a ne da ona zaključi. Il ćeš da jebeš ili će da ti kaže da neće (u radikalnijim slučajevima blok lolo). Jebiga, sprečiš prostor za frendzonu i trošenje vremena na nesiguran ishod, i lako nastaviš dalje. Ako ništa, posle jebanja ostanete dobri :D

Mada, treba naglasiti da posle ovog otvaranja od korončine i lepog vremena, ako neko sad ne jebe i muče ga frendzone, neće jebati nikada.

Dobro brt polako samo na dum tss ne zameri odmah hej

Nije reakcija na badum tss nego na uvodni post. Jednom sam bio frendzonovan, neprijatno iskustvo. Treba se protiv toga boriti grčevito.

I realno, ako je neko spreman da prihvati kao da je neki kao prijatelj a loži se, to je cava potez. Prihvatiš dostojanstveno i povučeš se, kao Džordan kad su ga lemali Pistonsi - izudarali ga, osakatili i pobedili iako je igrao najbolje što je mogao. MJ pružio ruku i nastavio dalje.

Mickey brt ja sam odgovorio triforceu, kapiram napisao je post meni s obzirom da se u kontentu posta spominju cia i tramp a ne frenzonovanje itd

Prihvatiš dostojanstveno i povučeš se, kao Džordan kad su ga lemali Pistonsi - izudarali ga, osakatili i pobedili iako je igrao najbolje što je mogao. MJ pružio ruku i nastavio dalje

Gledao se last dance vidim. Dobra usporedba btw to je to