Prijava

Ok Sco, nesporazum bio. Ljubi brat

Vako, davno se to desilo.

Zove mene ta jedna drugarica na faksu, a nije mi bas bila drugarica, ja bar tako mislio, jer smo se stalno tako nesto vacarili, sto je meni sa 19 godina bilo do jaja, uvatim malo dupica, odem da izdrkam, bole me kurac.

Zove ona mene kod nje u stan, negde oko 21h uvece.

Odem ti ja naravno, ona otvara vrata u bez mantilu, kaze zatvori vrata, ulazi.

Ja ti udjem, ona skinu onaj mantil, ispod crni lingerie, halteri, ma sve.

Svuda okolo svece zapaljene u okviru srca, oseca se miris vanile i pecene piletine.

Meni se vec zasiljio, krenuo da skidam jaknu, KAD ona se oblaci.

Pita me:

Sta mislis, da li ce se ovo svideti mom DJ? (njen decko za koga nisam znao da postoji, a koga je kasnije prevarila sa hiljadu njih).

Ja kratko da, kazem da mi se prikenjalo odjednom od mirisa pecene piletine, i zduzdim ti iz stana brzinom svetlosti.

Tad sam saznao da smo drugari

Pobedite ovo jebem vas usta

Klasicna spermulja. Casnije su kurve sto ga primaju za 50 evra nego takve. Klasicna srpkinja

Aphōph
Pobedite ovo jebem vas usta

Nije natjecanje tebra, saosećam sa tvojim bolom.

Ta sad ima dvoje dece i muz joj je Ctalker

I vara ga sa svakim ko hoce da je pegla

Ok Sco, nesporazum bio. Ljubi brat

lol lagano.

Svuda okolo svece zapaljene u okviru srca, oseca se miris vanile i pecene piletine.

Haha kakav si ti doktor

Мени је ово више за категорију

A u stvari je priča cela da je ona u stvari fuksetina obična

Капирам да не постоји ниво симповања који може да изазове ово, пре ће бити да је намерно хтела мало да те провоцира и згази успут, што је јадно.

Поготово ако сте се већ ватали, немогуће да није знала да би је јебао, свесна одлука 1/1

Imam neki osecaj da joj je fejsbuk dosta jak sa slikama iz provoda da svi vide koliko bogat i srecan zivot ima

Ne postoji frendzona, samo vaše džaranje nečijeg ega umesto pičke, jer vam se taktika od starta bazirala na uvlačenju u pogrešan otvor, poz

Desilo mi se naravno da ne bude da samo serem odozgore u maniru velikog komeinija, hteo da jebem vrlo otvorenih karata ona skontala pa me zavlačila neko vreme jer joj bilo zabavno

Od ove apofisove price me bole kosti.

Nemoguce da je ona to u neznanju uradila. Rečima besmrtnog Ace Stojanovića kada je Šimunić startovao nad Sulejmanijem 2013: "ovo je bilo da ga povredi"

a sta ako je ta riba bila ljuta na njega sto se vacarili a on nikako da je jebe, a njoj bezveze da pita pa je htela da mu vrati najgore sto moze? i posto malo luda htela da izazove ljubomoru, da se posvadjaju pa da se jebu, a on odmah izasao?

mislim, verovatno nije, al sta ako jeste?