Prijava

Manu Kače na bubnju, Toni Levin na basu, Vlatko Stefanovski na gitari. Drešio kesu Džibo za ovaj album.
Davno je ovo bilo, kad sam bio mlad.

Ca, ti ne razumis pomorske pesme sve ti...
https://youtu.be/FQCTY8xEZx8

Napušim te svojim njihalom strave, ti ćeš meni o moru i valovima čobančino prvosrbijanska. Začet sam uz progresiju akorda Rujnića, pre nego što je ovaj drugoligaš usrao Proliverov opus.

Ene. Dajde malo relaksirajuceg momenta u tvom bitisanju. Sta se odmah ljutis mom decijem neznanju, pa nismo svi tako nafrakani kao ti, iako cu ti svejedno doploviti do ostrva i zveknuti samar reda i tvoje pickaste izdajnicke prirode radi.

Sanjaj da ćeš da se izglibaviš iz balkanskog blata, a kamoli ekvator da predješ. Ja doduše možda doplovim do tvoje mahale, premda odavde isključivo idem bilo kuda ako me neko plati, pa da ti napravim musaku, popričamo o osećanjima i onda te naučim da voziš.

haha da li je ovo realno... jel ovaj u nekoj njemačkoj pa umislio da je njemac ili šta... garant ženu zove šaci ili hani

Novi zeland. Ženu zove frodo.

jebeno da bilo koga prozivaš sa novog zelanda... tamo ide baš onaj škart, kao na aljasku ili sibir

šta porediš Azerbejdžan, to je opet unutar planete... bio sam ja i na gorim mestima, ali Novi zeland je baš ono zadnje, kad nemaš gde

Izvini druze ali nz > Azerbejdžan i to ono i nije neka trka

sve i da jeste ne glumim jebenog azerbejdžanca

Dva faktora se gledaju: 1. Klima i 2. Mogućnost izbijanja nekog rata
Fighto startu

Presmešni su ovi avlijaneri tipa bombi i zapi, svaki put kad im bacim oglodanu kosku od nz janjetine krenu da reže i pene od besnila. Ljubimora, nemoć i kompleks niže vrednosti, pomešan sa lošim odgojem u primitivnoj sredini.

Hahah Če malo izgleda kao da te spucalo što si preko 7 gora i mora i što nema ko da vidi da imaš čamac, kengura u bašti i novčanu nadoknadu za vreme koje provedeš na poslu od 1250 doloresa
Lagano lepi moj svi smo ovde drugari