Prijava

Pratite li me na jućub?

menjaj profesiju brt dok nisi postso Chavez

ja te pratim jos od 2018te imam velike nade za tebe mislim da ces biti veci od baka praseta samo da se dobro izreklamiras. jesi li razmisljao da platis tv reklamu onda bi te svi zapratili ili da pitas baku praseta da pomene tvoj kanal u klipu kazes daces kafe ratluka vino neko e to bi bilo super bas. ili mozes da saljes poruke u zadruzi da pogledaju tvoj kanal nije jeftino znam ali verujem da bi se isplatilo. e al posle kad udjes u kintu nemoj da nas zaboravis zovi nas da gostujemo u klipovima evo ja na primer imam dosta toga pametnog da kazem mogao bi da me intervjuises kad budes popularan e a mogao bi i da zoves remea da pravi pivo na klipu da pokaze kako se pravi dobra ipa to bio hit. e ili sta bi jos bilo bolje da zoves MITKETA da mu na klipu riba drka onim patrljcima od ruku posto MITKETOVA devojka nema ruke

Mislim da je najbolje da promovišem klipove preko jućuba.

A koji ti beše, Dažbože?

e inace slusaj imam ideju za klip odlicnu mislim da bi bilo super za tvoj kanal da snimis kad odes u selo kako radis oko zivotinja to da bude edukativno pokazes ljudima kokoske ispricas neke zanimljivosti da vide ljudi da nauce nesto. pokazes im ovce kako sisas kako cistis to bi moglo da ti donese mnogo popularnosti da specijalizujes kanal da pricas o zivotinjama. mozes i u zovrt da ides da snimas kako hranis zivotinje pa pricas vidite kamilu mozete da hranite smokijem a salamu nece a rakuni vole salamu pa nahranis rakuna i napravis neki fazon eto kanal da ti bude o zivotinjama to bi bilo super

ne smem da kazem ko sam posto mi je original banovan trajno ali uglavnom sam tvoj veliki fan

Nema ništa od specijalizacije. Ni u čemu nisam dovoljno dobar da bih se posvetio tome.

Pošalji mi u inboh. A i nema kazana već dugo. Nema ko da te banuje.

ne smem da rizikujem ali imam jos jednu dobru ideju mogao si da se vozis autobusima raznim i da snimas dok se vozis pricas u kom je velika guzva u kom manja pa je lepse da se vozis gde ima dzeparosa cigana gde smrde babe koji ima udobnija sedista. mislim da bi bilo dobro da ti kanal bude tako edukativan pa kad nekog zanima da li je npr guzva u tramvaju broj 10 on samo pogleda tvoje klipove

mogao si isto da ides na bazene da snimas ribama dupeta i sise i da komentarises ocenjujes ih od 1 do 10 i da ti daju fanovi isto ocene u komentarima

Jeftinije je na adi

tvoj omiljeni klip mi je SIROTINJSKI MUKBANG i BAKSIS ta dva su mi omiljena gledao sam ih vise puta. mnogo mi se svidelo kako jedes onu salamu pa sam morao da idem do prodavnice i ja da kupim au sto sam bio popizdeo psovao sam te ali je vredelo. jedino sto si mi zadnje pare izbio iz dzepa

Al' me jebeš, burazerče. Na svetskom nivou. :D

ne zezam se sto. ozbiljno volim tvoje klipove i svidja mi se sto ima sta pametno da se nauci. kad bi te poslusale kasirke da budu ljubaznije ovaj svet bi bio lepse mesto ja cu kad otvorim prodavnicu da pustam tvoj klip ljudima kao deo obuke

To mi je i bio cilj. Realno su retardirane.

Pratite li me na jućub?

BLZ obrij mi jaja sikiricom bez da ih odsiječeš i zapratiću te

večeras se tešim mišlju da je ovo neki socijalni eksperiment