Prijava

Jebeno je jedino sto treba malo istrazivanje da se obavi i da pogodis sebi pravu kombinaciju spravice i tecnosti, i ubedjen sam da nema vracanja na pljuge.

Ja pusio od srednje, klasicne cigare, posle nekih 8 godina krenuo da motam duvan i batalio na jedno 5 godina, posle opet krenuo sa motanjem duvana skoro cetiri godine, i evo presao na elektroniku, nikotina ima u krvi, a nema smrada niti zacepljenosti, falilo mi je samo malo onih rituala, smotas cigaru, zapalis i tako to.

A iqos je cisto sranje, to da se razumemo

brt ja ne kontam te e cigarete ili pusi ko covek ili batali ako ti smeta sta koji kurac

kladim se da nisi zapalio cigaru u životu

Dnevni nedostatak čistog nikotina u krvi nadomesti sa miksom thc-a par puta nedeljno :)

nadomestiš kurčinu, jeben je nikotin kao i svi alkaloidi, gađa tačno one receptore koje i heroin

Moje neko skromno iskustvo.

Prvo kupio Umbrela gowno, neki ok model oko 4 hiljade, standardno atomizer-klironizer kako već, menjaš grejače kad tečnost izgubi aromu tj zagori grejač isprlja se, u tank sipaš ulje.
Najstandardnije moguće, kad pomisliš na e cigaru to je to, nikakve zajebancije displeji, kontrola napona, snaga izlazne struje itd.
Sledeće kupio Joytech standarndi neki model, sve klasično, ništa neke egzotike, opet oko 5 hiljada.
Meni lično ta radilo posao taman kako treba.

Ovaj sajt je sasvim ok, umbrela treba zaobilaziti:

https://eliquid.rs

Sad, neka podela je na DTL(direct to lungs) i MTL(mouth to lungs). Ovo drugo su više za aromu, bolji užitak i više liči na standardne cigare. DTL su ono parenje i oblaci dima. Šta sam ja planirao uraditi, da se ne bih drndao koji je model ok treba čovek ko u kola da se uputi da bi razumeo. Neka baterija, u koju se stavljaju one 18250(kako već) baterije što se pune i vade iz same el cig, punjač za njih, neki MTL atomizer malo bolji, u sve to uložiti i bog da me vidi

Šalim se, pušite šta god mislite da vam odgovara

Bomby pljugam 15 godina ravno sad

Ali vejp i slični tripovi su mi i dalje pederikasti, ono, negovane duge brade, frizura na stranu, tetovaže asteških motiva, vejp.

I meni su bili, kenjam i dalje je malo gejkasto, al brate kad se puca od 100 do 150e mesečno, neko i više, na govna kojima se truješ, a uživaš u par cigara dnevno, sjebavaš zdravlje a bataliti govna teško ko cena zemlja

Brate plače mi se kad razmišljam o vutri i shvatim da još uvek nema legalizacije, nije da sam neki vispren varioc jbt nisam začadio ima baš dosta dugo al kad se osvrne čovek i shvati koliko su neke stvari povezane i sa tom vejp/duvanskom industrijom jbt tačno bi u prvih mesec dana stupanja zakona na snagu minimum trećina nacije prešla sa tih govana na cbd alternative (tipa ovo), ostali bi kupovali duvan samo za mix hehe, a ajkos govna i vejpare bi već praznili svoje kancelarije i kupovali akcije ZlaShteka koji bi uveliko izašao na Volstrit sa svojim pure hemp paper obveznicama... ah kakav san

Sok od zove, druze Tool loveru, jel si probao kombinaciju pod sistem + nicsalts, MTL, meni to najbolje lezi?

Nisam, morah izguglati da vidim šta je.

Ko je Tul lover ja sam Tul lover.
Ove moje se zovu Vapo Haiz i Alt, pod sistem su obe.
Ali razmišljam da se vratim na ove standardne od kad sam izgoreo usta, baš je neprijatno bilo.
A ovo da se predje na vutru umesto cigara - važi da budem stondiran k’o Piter Toš 24/7. Mislim ja u mojim krugovima važim za ozbiljnijeg stonera, varim svaki dan manje-više, ali retko pre 9 uveče. Zašlo se u godine.

Ma ne pričam o vutri brt nego o CBD solucijama, npr kad sam živeo u Engleskoj često sam motao umesto duvana neki cbd superskank kao mix malo lišće malo cveće ali nemaš uopšte buzz nego otprilike ko da pušiš vejp, čak je vrlo ukusno. Niko se od CBDa nikad nije rašnjirao, a promovišu ga svuda kao za skidanje sa duvana pa čak i vutre ko je baš baš Stounhendž mada ja sam sa 18 - 19 bio 24/7 na spravi i odjednom mi nekako kasnije samo došlo da smanjim i eto sad proredio do maksimuma, u društvu najviše jer to je sevap

Šmoklja hahahaha

al kad se osvrne čovek i shvati koliko su neke stvari povezane i sa tom vejp/duvanskom industrijom jbt tačno bi u prvih mesec dana stupanja zakona na snagu minimum trećina nacije prešla sa tih govana na cbd alternative (tipa ovo)

meanwhile duvanska industrija mora na svakoj paklici da napise da unistava pluca i da kaci slike abortiranih fetusa

mogle bi lepe pare drzava da uzima od poreza da se legalizuje vutra doduse

Pa to je obrnuta psihologija, prateći trend što ih više predstavljaju u negativnom svetlu to je veća potražnja smh. Ima istraživanja o ovome al to bi mogo bombaš detaljnije da objasni

da, vidim sve industrije se utrkuju koja ce sebe vise da predstavi u negativnom svetlu