Prijava

E ma nije ovo, al nema veze pogledaću, dobro deluje.

Možda je rimejk. Ne znam... Nije loš ovaj film.

Hvala, izgl. ću ih pogledati sve na kraju.

Pa mislim da nemaš šta da izgubiš s obzirom da voliš umetnost. Meni je to neka osnovna fascinacija. Uživaj. ☺️

Raja da li je nekome potrebno štene? Pokušavam da nađem domove za osam mališana i majku što je muka živa, ne znam ni odakle da krenem.

Seljacka varijanta: u gepek, odvezes ih 5km od kuce, das hrane da imaju da zderu tri dana, zapalis pljugu pomazis ih fazon dobar si, sednes u auto i krenes nazad zadovoljan znajuci da si im pruzio dovoljno za dobar start-up

Gracka varijanta: u kontejner

Ukratko, obrisao sam kompletno neke podatke i treba mi free aplikacija za ristor, 4 sam instalirao i na kraju traže lovu, ne malo love. Ajd upomoć, važno mi je

au ja sam pre nekoliko godina povratio sve slike i fajlove al da me ubijes sad ako znam koju sam app koristio, moze sig da se izgugla free verzija, sta si sve poskusao da iskoristis?

Ima li ko pojma kako da udjem na mejl. Yahoo je u pitanju.

Elem, znam sifru, ali mi trazi potvrdu preko broja telefona koji nemam. Zvao sam i korisnicki centar ali ne mogu da ih dobijem. Live chat ima opciju samo preko bota koji ima odredjene odgovore. Pomagajte braco.

msm da tu nema pomoci, ne znas sifru, nemas br tel povezan sa nalogom, alt email ne pominjes bukv yahoo misli da hoces da krades neciju postu

Imam ja sifru, i znam je, samo mi trazi broj koji znam koji je, al ga nemam. A ovaj mejl mi povezan sa par stvari koje mi trebaju. Imam ga jebeno od nastanka jahua ono. Samo steam nalog mogu da prodam za ozbiljne pare.

I gugl jede govna na ovu foru, da bukv ako ostanes bez br tel to nisi vise ti za njih

Jbt kako nema ona varijanta preko alternativne mail adrese. Retardi, sta ako ti npr pokvaren razbijen tel ili neko ukrao

Ej ali znam sifru, i on mi opet trazi br. Pa jebem im mater bas. Na kraju moram otici i kupiti pripejd ako je dostupan, valjda ce tako moci.

probaj kad se loguješ da kažeš da si zaboravio šifru iako je znaš i da tražiš kao da smisliš novu, kad ti ponudi verifikaciju preko telefona ti idi na 'try a different method' il tako nešto i unesi neki mejl koji koristiš

možda će te pita neki security question ako ovo radiš a pitanje je dal će se setiš jer to si verovatno unosio kad si pravio nalog

Sigurnosno pitanje izbacili iz upotrebe a x puta mi pomoglo bez ovog modernog cimanja

A ovo što šmo kaže obično upali

probaj kad se loguješ da kažeš da si zaboravio šifru iako je znaš i da tražiš kao da smisliš novu, kad ti ponudi verifikaciju preko telefona ti idi na 'try a different method' il tako nešto i unesi neki mejl koji koristiš

možda će te pita neki security question ako ovo radiš a pitanje je dal će se setiš jer to si verovatno unosio kad si pravio nalog

Ma nece nista jebem im mater, sta god da uradim kaze mi jedino da ih pozovem, a i to ne radi.

E maks, ne bih da ti prisjedam na muku ali kad stavljas two step verification važno je da edituješ broj telefona ukoliko odlučiš da mjenjaš broj jer bojim se da ne postoji način da to vratiš (barem ne za apple id)

i on mi opet trazi br.

Traži ti broj baš iz razloga što si zaštitio acc da neko i ko ti ima šifru ne može da uđe bez tvog broja.