Prijava

Pozdrav, ko god je zainteresovan da radi mora da zna kako funkcionise sajt 4chan ili ako ne zna mora da nauci, mada bih preferirao ljudi odavde koji su stari shitposteri tamo. Dacu vam 500 do 1000 dinara svaki dan za 10 minuta posla sa telefona/racunara, tj za nekoliko reply-ova. Pozeljno je imati pristup na vise IP adresa. Pare saljem post netom. Javite se braco

Jesi realan pa kako misliš da profitiraš ti od toga? Koliko sam ja upoznat ne možeš postati popularan preko 4chana i zgrtati lovu postovanjem bilo kakvih sranja, a sve i da možeš ti ljudi tamo namirišu te stvari na kilometar i unište te u startu to ti je jedan totalno paralelni univerzum od ovog "normalnog" interneta gde vrh pičke i besramni debili zarađuju pare na instagramu

Objasni detaljnije princip zarade ne znam kakav imaš plan vredi li se priključivati

Da, gosn policajče, ova tema ovde

maestro vam traži ip adresu plašite se

Poremeceni Antivaksr
Jesi realan pa kako misliš da profitiraš ti od toga? Koliko sam ja upoznat ne možeš postati popularan preko 4chana i zgrtati lovu postovanjem bilo kakvih sranja, a sve i da možeš ti ljudi tamo namirišu te stvari na kilometar i unište te u startu to ti je jedan totalno paralelni univerzum od ovog "normalnog" interneta gde vrh pičke i besramni debili zarađuju pare na instagramu

Poremeceni Antivaksr
Objasni detaljnije princip zarade ne znam kakav imaš plan vredi li se priključivati

Nisam jos otvorio ni onaj link od iq testa sa cudnim domenom
Ovaj clan uopste ne uliva poverenje zaobilaziti u sirokom luku

Ja sam zainteresovan druze, javi se

Da li postoji opcija 2000 dnevno a da se vise radi

Ne ali postoji opcija da ga popušiš

Nije profit uvek merljiv parama.

Ima li penziono i zdravstveno osiguranje? Kako ide staž?

Hteo bih ja, al mi prvo reci koja kola voziš

Odličan čovek. Ja radim kod njega i zarađujem puno. Svaka preporuka.

Ovo mi dođe kao zarada sa strane pored stalnog posla, radeći za Maestra zarađujem u proseku 850-1300 rsd dnevno ovim putem za jedva petominutno cimanje, već skoro dve nedelje.
Cilj mi je da dostignem Tilmovu zaradu, ali uz malo muke i odricanja i to će biti uskoro ostvarivo

Je l ima neki ugovor? Probni rad je l se plaća?

bergas ako se priključi ima topli obrok od mene

1. Otvori 20 duplih naloga
2. Prijavi ih sve kod maestra
3. Radis 200min, tj 3 sata dnevno (jebi ga poso, opet kraci od normalnog)
4. Zaradis 500000rsd mesecno tj 4250€
5. Profit

Po meni sasvim dobar dil za 3 sata posla dnevno.

Normalan radni dan od 8 sati, uz pauzu za topli obrok i godisnje odmore, bar 8000€ mesecno.
Fina je to plata maestro, kazi koji je posao

Cilj mi je da dostignem Tilmovu zaradu, ali uz malo muke i odricanja i to će biti uskoro ostvarivo

Sa ili bez žene?