Prijava

Nece nam na kraju nis ni odgovoriti

Zapostavljam Vukajlijase

kvaliti kontent, da ne prođe nezapaženo

Ne salim se ozb, ako ima ko zainteresovan, pogodio sam jos jednu nedelju, prvu sam zavrsio sam nekako hvatajuci wifi iz razlicitih okolnih kladionica

Ja bih ti izašao u susret, ali moje vladanje tehnologijom je ograničeno. Umem da udjem na vukajliju, koristim vord, i u paintu prelepim Konovu glavu Golumovom.

Сталкер
Ovo mi dođe kao zarada sa strane pored stalnog posla, radeći za Maestra zarađujem u proseku 850-1300 rsd dnevno ovim putem za jedva petominutno cimanje, već skoro dve nedelje.
Cilj mi je da dostignem Tilmovu zaradu, ali uz malo muke i odricanja i to će biti uskoro ostvarivo

Ovo je nesto sto bi radjard napisao, radjarde zivis

Radjard bi samo umesto rsd stavio "braće"

Сталкер

Ovo mi dođe kao zarada sa strane pored stalnog posla, radeći za Maestra zarađujem u proseku 850-1300 rsd dnevno ovim putem za jedva petominutno cimanje, već skoro dve nedelje.
Cilj mi je da dostignem Tilmovu zaradu, ali uz malo muke i odricanja i to će biti uskoro ostvarivo

Kakvo divljaštvo od posta. Pure savagery!

Ovu temu je trebao OG kazan da otvori pre 10 godina u punom cvatu sajta kada je sve valjalo a sada nista nevalja da se za postere isplacuje 1000 dinara post netom sada gde bi nama kraja bilo sada

i o cemu se radi na kraju?

Да не радим за Маестра не би ово слатко данас било на мом столу.

Маестровим послом ја сам свог унука спасила, а сад сам га и оженила

Otkad radim za maestra moj penis se uvecao za 7.3 centimetara i karao sam Michelle iz okoline beograda koja želi seks veceras

Hahah koja moša vukajlijaši nema leba bez motike

Zapošljavam vukajlijaše. Diskrecija zagarantovana.

sta ti je drzava, kinez dodje i dobije 10 000 po radniku, a maestro, domaci investitor ne moze ni poreske olaksice