Prijava

не могу се сетим имена јебеног лик био мод дуго година без да је ушао на сајт ааааааааааа

мислим да му име почињало на слово С тј S

Što se tiče lgbt populacije ko je podržava ukući mu bila

To su pre svega ljudi koji su bolesni i kojima bi trebalo ponuditi lečenje jer bolesnima treba pomoći ako žele da im se pomogne. Ono što je čovekova svrha postojanja na zemlji je da produži vrstu i osnuje porodicu, samo kad se pogleda zašto čovek raste i zašto se razvija nego zbog toga. Pederi to ne mogu iz praktičnih razloga jel.
A ovi što vole da se kolju u dupe dok to rade u svojim toplim domovima nikakav problem, radi svakakve bolesti koje ti padnu na pamet. E, kad izađu u javnost ne sme da bude nasilne promocije gej brakova, usvajanja, parada itd itd. To bi trebalo zabraniti i strogo kažnjavati, ponuditi im lečenje ako oće ako neće nek se jebu u dupe i dalje onda za bolje i nisu. Do '60 neke homoseksualizam se smtrao kao bolest svuda u svetu i onda je pod pritiskom gej lobija ukinuta ta dijagnoza, mada mislim da kod nas i dan danas postoji dijagnoza homoseksulizam pričao je neki hirurg o tome u nekom podkastu.

ма опуштено и педофилизам и некрофилију све ће легализовати само још мало ти лобији да ојачају ако се не тале са гејовима ако се тале још брже ће легализовати све

Gej i lezbo > može i treba usvajanje
Trans > na lečenje

Eto

1. Profe napusi se kurca, mesni i kamenofil svojim napusavanjem rade tvoj posao umjesto tebe jer te nikad nema, a i kad dodjes samo zaseres stvari jos vise

Mujo potvrdio da mesni moduje. Lepo ja kazem.

Sto se tice ovog napusavanja, muji malo bio dan odmora, treba da se ubaci jos koji.

Jbt vratio si se posle bana i sikces i dalje ko papak.

Admin mod team

Mesni
Kameni
Mujo
Schmole

looooooool

Mesni
Kameni
Mujo
Schmole

Свакако јача мод гарнитура од било које натуршчик мод гарнитуре у протеклих 6 година

Ok je mod team nema sta

Jedino banana sto je pola teama u banani.

Jbt vratio si se posle bana i sikces i dalje

Ne, nego me je 24h zabrana pristupa propalom sajtu naucila pameti, sad cu da se izvinim cika Profu i zahvalim mu se za spam i ostala sranja koja ne rade kako treba

Nabijem na kurac i tebe i njega

Свакако јача мод гарнитура од било које натуршчик мод гарнитуре у протеклих 6 година

Nije bas da je izazov biti bolji od bilo koje mod garniture u poslednjih 6 god, ali da

Лок и наравно бан на 30 дана без пардона

Што пре могуће

Uuu neko je opet ON FIRE vidim. No napadi na totalija ce samo izazvati jos jacu odbranu od strane hrabrih viteza vukajlije

Svaki atak na totalija može i biće sankcionisan jednom čokoladom ili bonžitom od mene

Totali melkov duplak snime celtov zap ejdara

Smo nije dupli

ljudi ovo je ozbiljna tema..
moram da priznam da je mogucnost da dete ima dve majke nesto najlepse na svetu.a za dva oca nisam siguran bas da je dobro.