Prijava

Pa vrlo je prosto, imaju fajtazije da zavedu nekog ko je strejt, jer ostali gejevi mahom i izgledaju i ponašaju se kao pederčine

nista ne dobijam sad sto gu ga prebit

Zamisli priđeš devojci u disku i kažeš joj Ju ar kjut i ona te složi aperkatom jer je ona eto lezba a ti se usudio prići

Mene nikad nije startovao peder nigdje mozda jeste s fejk profila na instagramu ali lično da me priđe i hvata, nikad.

Možda zato što imamo low gay population a možda i što ne izlazim tamo gdje ih mogu sresti

Možda zato što imamo low gay population

Pre bih rekao da imate islam

Haha a nije jbg sarajevo je multikulti, sretnu se tu i tamo ali mnogo manje nego kod vas jbg bg 2mil stanovnika, mozes naletiti na sta hoces

Zamisli priđeš devojci u disku i kažeš joj Ju ar kjut i ona te složi aperkatom jer je ona eto lezba a ti se usudio prići

hah jasno brt, nego kad nekom pricam sta mi se desilo prva reakcija je STO GA NISI IZBABADO KRALJUU bukv svi se odma izloze na agresiju makse necu da odgovaram zbog budale

Trebo si ga išibati po guzyy hehe

lizanje listova zenama < sibanje muskaraca po g00zy

https://vukajlija.com/forum/teme/75893-gej-parovi-i-usvajanje?strana=16#post_4179574

e ne znam, trajfo mi je uvek delovao malo onako, khm, nastran. bez imalo huehue humora, delovao mi malo moderno, malo aha, ali dobro, ako kaže da nije, neka mu bude.

Trajfo okači sliku pa da pitam deset LGTV ljudi jesi li kjut.

mesni narezak je uvek delovao kao neko ko se protiv svoje egzistencije bori efikasnije od svih njegovih potencijalnih neprijatelja.
još uvek deluje kao da samog sebe sa gađenjem odbacuje jer želi da bude moderan.
neka mu bude.

Felt cute might delete it later idk

Zamisli priđeš devojci u disku i kažeš joj Ju ar kjut i ona te složi aperkatom jer je ona eto lezba a ti se usudio prići

E sad si već retardiran kameni brt, pa vrati se na početak moje priče. Znači valjda je dovoljno da ti odmahne rukom i tjt. Ja sam morao dva puta da bežim od budale koja ne zna da stane kad mu se da do znanja. Ovaj drugi put je bilo intenzivno premišljanje da li da pokvarim baš jaku žurezu tako što ću nokautirati pederčinu i svi će mene da napadnu kao da sam ja tu nešto zgrešio

Ovo što celt kaže, ja sam presladak i jako dobro plešem. Devojke se isto puno lepe za mene, tu veče sam plesao sa jednom koja je došla s dečkom, njemu neprijatno nervoza ga uhvatila samo šeta oko nje i odvraća je na stranu. Ona mi u jednom momentu kaže kao: "ja sam jako zaljubljive prirode hihihi" reko obuzdaj se droljo

Odemo svojevremeno par drugara i ja na neko andergraund avangardno eldžibiti mesto, i jednom od njih nije baš prijatno, ukočio se nekako, ne ide mu se baš tamo...I sretne momka nekog iz sela. Kaže - šta ćeš ovde, pita ovaj - a šta ćeš ti ovde...LOL

ja sam presladak i jako dobro plešem

Trajfo na pečurkama i u uzanim bi džiz pantolama pleše na podijumu pod neonskim svetlom, a iz gej tabora dobacuju šejk det teeeng

Kaže - šta ćeš ovde, pita ovaj - a šta ćeš ti ovde...LOL

Posle ste sva trojica ziveli zajedno, lepa vremena