Prijava

Ja vas ne mrzim Totali, ali bih vas lepo proterao iz države. Ne bih vas ubio npr ili maltretirao. Najbolje rešenje je da vas bacimo sve na jedno ostrvo usred Tihog Okeana i tu se jebite, svršavajte jedni drugima u usta ili šta god već radite, samo živite svoje bolesne živote van civilizacije. Svake godine bi vam slali turu novootkrivenih eldžibitijevaca zajedno sa brašnom i solju da se nađe i mirna Bosna

Kapiram da se valjda samo zezaš, tako da ovo ne mora da se odnosi na tebe:
Ja bih fašiste pustio da misle o sebi i drugima baš ono što žele, jer će tako shvatiti da imaju problem sa slobodom jer imaju problem sa projekcijom.
Ukratko: fašisti brane drugima ono što misle da je zabranjeno i njima da bi mogli slobodno (ali krišom) da rade baš to što je zabranjeno, ali bez mnogo svedoka.

Mila Alečković je divna žena koja pametno govori o raznim temama, tako da ni ova tema nije izuzetak:
https://youtu.be/eP3B-uwoj-A?si=R_jmSZpKR0eW-NFf

Tu je i jedan intervju koji nema veze sa LGBT+ zajednicom, ali potrvđuje da Mila Alečković zna znanje:
https://youtu.be/y-XmpuBL3m4?si=P45S350Or6XWkTkJ

Usvojili se da Bog da ali u domove za poremećene

Ja bih fašiste pustio da misle o sebi i drugima baš ono što žele, jer će tako shvatiti da imaju problem sa slobodom jer imaju problem sa projekcijom.
Ukratko: fašisti brane drugima ono što misle da je zabranjeno i njima da bi mogli slobodno (ali krišom) da rade baš to što je zabranjeno, ali bez mnogo svedoka.

Nemoj puno da prdiš o pojmovima o kojima si vrv tek ove godine nešto ovlaš saznao. Stvar je prosta: Pederi apsolutno nikome ne trebaju, a sa druge strane čini se da pederi žele da opšte sa strejt svetom više nego kurca da glođu. Kad se radi o strejt ljudima, niko (osim razvedenih/šutnutih nezadovoljnih žena) ne ide svojevoljno u druženje s eldžibitijevcima. Od vas ne može da se živi više, jebem vam bre majku usranu ode čovek na tehno da se opusti i bari pičke, sve vreme se mota oko njih i pederi TO VIDE I ZNAJU da je strejtara, gledaju ga kako drpa malu za sisu i sve redom, ali nee pazi sad sled događaja: Prvo ti pošalju drugaricu, inače neku razvedenu polovnjaču od 40 banki da ti kaže kako se sviđaš njenom drugaru al neće da ti kaže kojem valjda ih strah da ćeš ga napasti ili ga je sramota pred drugim pederima nebitno. Znači nakon što si ih pristojno odjebo i pobego u drugi ćošak, nakon pola sata ti prilazi retard i prinosi ti telefon u facu sa otvorenim notepadom gde piše: "YOU ARE CUTE - MNOGO SI SLADAK" znači jebem ti nebo... Ovo je true story desilo mi se vrlo skoro i popizdeo sam znači maloumnici neće da nas se okanu jebeno. Ni nas, ni naših žena, ni dece ni svega što je na ovom svetu normalno, lepo, čisto i/ili neiskvareno. Fašista nedelju dana da provede u vašim redovima 3 knjige bi napisao o metodama ugnjetavanja i psihičkog maltretiranja. Gorih ljudi ne postoji na ovom svetu

a iz rubrike "nije se desilo" danas vam izdvajamo:

nakon pola sata ti prilazi retard i prinosi ti telefon u facu sa otvorenim notepadom gde piše: "YOU ARE CUTE - MNOGO SI SLADAK" znači jebem ti nebo... Ovo je true story desilo mi se vrlo skoro i popizdeo sam znači

Ja verujem da je trajfo mnogo sladak. Ne baš toliko da ga nasumične dukatlije saleću, ali vrv ima šarm izgubljenog dečaka.

Zna znanje Lilika ... jbt ovaj Totali je apsolutni hit sajta, prevazišao sve jebeno i nadjebeno

3 puta mi se u životu desilo da me peder saleće i svaki put je to bivalo u nekoj masi pa majku im jebem vrebatorsku nasrtljivu nijanse su u pitanju između njih i pedofila ja da vam kažem, samo im dajte priliku i

izgubljenog dečaka

mozda im mirises na pedera jbg. imas zenstvene pokrete, neznije ophodjenje itd, i covek se zbuni.

recimo, meni ni jedan peder nikad nije reko da sam kjut ko tebi. ja bi to prihvatio ko kompliment.

Mene je u Turskoj hvatao za dupe dok sam đuskao u sklopu onog retardiranog koncepta gde imaš par plesača ispred, pa masa ljudi imitira, kako se već to zove. Gužva, osetim ruke na dupetu, još popizdeo šta me sad devojka tadašnja hvata, đuskamo, koncentracija je, šta je poludela. Posle par trenutaka vidim je sa strane, smeje mi se, shvatim da nije ona, okrenem se, a ono neki mali Turčin jebo ga baš ja. Mislim nisam. Majke mi.

EDIT: Ali ovo što Kelt kaže, možda mešam dobro, šta li.

Trajfo ključan info si ispustio a to je procena da li je hteo da te jebe ili bude jeban, što je bitan modalitet i određuje te suštinski kao čoveka, a stoga i utiče da li bi trebalo ovu priču da deliš okolo

pa mislim da se podrazumeva modalitet kada se govori o motivu

izgubljenog dečaka

lol sto mu ne bi verovali?

Uveravam vas da izlazim na daleko normalnija mesta od njega pa sam i sam nesto slicno dozivljavao x puta, prosto od gejeve ne mozes pobeci nigde, ja sam samo u fazonu treba ih ignorisati i to je to, ljudi tu bolesni, nista ne dobijam sad sto gu ga prebit, svakako cim vide da nisi zainteresovan odustanu

dobro je ajde vi gigachadovi i manekeni, kapiramo, blagosloveni ste privlačnim crtama lica, oćete medalju šta kurac

Ne treba, dovoljno je što smo prelepi.

ma jok smo, ljudi su bolesni vrv bi prisli bilo kome koga nanjuse da je strejt nije to sto je sad neko chad..prosto hemija njihovog mozga je drugacija ko ce ga znati zasto oni to rade..

Lel, inače vidio sam ovu toplu sabraću na zadnjem prajdu, baš gotivni ljudi izgledali: https://www.norwaybears.com/en/about-norway-bears/

Godinama mi nije prisao peder, plakatju :'(((