Prijava

Ne kazem ja. Ja ne kazem. Postujem svaciju odluku. Ali ne dozvoljavam da mi iko bilo sta namece. Zato me manipulatori mrze i izbegavaju. Sa korektnim ljudima imam dobar odnos. Obecamo, ispunimo, odradimo. I sta ti tu imas da komplikujes, lazes i seres

Kazem, sve je to potreba da se drugi izmanipulisu i uvuku u to bolesno ustrojstvo, zlo kao motiv, i to je istina. Odoh ja a ti Melkijadese bolje da studiras psihologiju

Suštinski ovo je posledica ukidanja postera ali sada se definitivno omaklo

Caro. Caro. Omakne se i meni neka casica. Ali alkohol nije zamena za zivot. I majka nije zamena za porodicu

Cuda ne postoje... Svaki nas korak je put kojim moramo prec'...

Gazdu da nađeš. Ima lepo da spoznaš smisao života.
Ne prija ti sloboda.

Zagađuješ je.

Secam se kad se vratio onomad na sajt prosle godine, kako je smrdeo na mamurluk i ukiseljenost, kapiram da i dalje ne prestaje da shuri po domacoj.

Vidis kako je bolestan tvoj format razmisljanja.

Hahah kakva si pickica ti u sustini, eno na onoj temi gde sam pomenuo nasilje, mudasca malena zadrhtala u momentu, hahah podanice bedni, ceo svoj usrani zivot ides linijom manjeg otpora... Zato i smrdis tako

Mentalitet bezanije. Traktorijada

goja Strato: eeee de si caricha pishaj po sirotinji podrshka

Cara: aje stratimire šta si glup ko kurac idi nađi gazdu

Strato: SQUIIIII

SQUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Kara je podanik ali zasto ti dolazis na ovaj sajt da nametnes svoje misljenje?

Gde brt pa to samo ovde sme da napise u reali bezi ko picka na sam pomen nasilja:)

Ne namecem brt, vodim diskusiju u ispravnom smeru.

Vidis da Carisha pisti kao samovar jer sam ga duboko ubo i boliiii boliiii BOLIIIIIIII

samo udruženi zločinački ovo se rešava silom, nemož tastaurom

malo je jadno pružati ljubav unesrećenima preko tastaure.

Nisi umetnik, ne vredi.