Prijava

Melk to bi rekao i za mene. Sa tim da je moje cojstvo moja sustina. Cara je folirant. Tezak govnar veruj mi

hahah Melk, goja strato me sada gleda drugim očima lolo

Ne ozbiljno, jel ovo rasni na mišomoru? Ili je rasni na govnetu?

Sve su to losi narkomanski tripovi. Nije sve ipak toliko komplikovano i zamrseno.

Moras da izvagas sta su ti prioriteti u zivotu, da li si Cen Bo ili Shun Fa

Lik raspolaze sa odredjenim informacijama koje je pribavio dok je bio normalan clan zajednice i sad je poludeo i dolazi da prosipa sizofrenije ovde
Nije nadrogiran jer bi radio nesto zanimljivoje od nabadanja slova na tastaturi
Nije ga neko naljutio pa se sveti jer on je sa svima los

Stara kineska izreka kaze: "Svaka reka se uliva u okean." Misli o tome

Lik raspolaze sa odredjenim informacijama koje je pribavio dok je bio normalan clan zajednice i sad je poludeo i dolazi da prosipa sizofrenije ovd

Bio samo svinja a onda proradila i hijena.

G O J A Strato

Meni deluje kao Rasnijeva kučka koja mora da se dokazuje....

Normalan clan zajednice, koja je to kategorija ljudi

Normalan clan zajednice, to je onaj sto mu drugi upravljavaju zivotom

Teska malogradjanstina

Dok se ne uhvatis u kostac sa zivotom, ne mozes da ostvaris njegov pun potencijal. Pogledaj, recimo, gde je Vucic, a gde je njegov birac, koji je "normalan clan zajednice". Preslisaj se ponovo

Mentalitet goveceta

oko ovog goje pomaže samo udruženi zločinački poduhvat

Dobices onoliko koliko si spreman da zrtvujes. Ako si pametan, u jednom trenutku ces shvatiti da si u corsokaku pa ces ili nastaviti do zida na kraju ili ces se ipak odluciti da se promenis i da ne zavrsis u zacaranom krugu. Ako si glup zaglavices u bolesnoj atmosferi gde si kao Cara nabio 40 u bulju i i dalje smatras da je kul zicati pljuge od keve

goja tripuje

D U P L I

nalog