Prijava

Kad stratimir postuje niko ne postuje

pitanje
odgovor
komentar
vredanje
debilizam
moronizam

Strato goja reality

Moze trajni za stratimira, dajem saglasnost, Profe. Zapecati moju pobedu. Sajtu je ionako odzvonilo. A i nije da je ostalo nekog kreativnog prostora ovde, nema se za cim zaliti. Goodbye you useless cunts

Onaj level kada se ugušiš u svojim govnima ali ih nakon 15 minuta apsorbuješ pa možeš ponovo i otvoriš novu temu.

Ako su govna moja ne mogu da ne valjaju.

Bravo stratice

Cepaj

Ides na penale ti debela izbeglicka gmazino bezmuda?

Brlo je moguce.da su cara i stratimir ista osoba

Dobro bilo je tu nekih istovremenih postova ali mozda su prijatelji, dogovorili se

Brlo

B R L O
R
L
O

Strato ratuje sa svojim alter egom

Mamo der me ostavi na miru da sljushtim josh ovu rakiju jel hoces da me opet skidash izmedj shunki sa tawana?

Jedini imam bubrege pišam po strati, niko neće da se prlja.

Mora neko da se založi.

Ja bih pišao po njemu ali mi to nekako ništavno deluje naspram količine pišanja koju izvršava po samom sebi.
Daj porodica i prijatelji gde su, da ga vežu za krevet dve nedelje, samo hleb i voda i šamaranje.

Gmaz™
Onaj level kada se ugušiš u svojim govnima ali ih nakon 15 minuta apsorbuješ pa možeš ponovo i otvoriš novu temu.

Ako su govna moja ne mogu da ne valjaju.

Bravo stratice

Cepaj

Owo je wech krajnji level kiselosti. Toliko dangubi i razmishlja i sa chashicom druguje da je vec poceo da kreira neke apstraktne percepcije svoje ischashene realnosti. Toliko cetvrtasto razmislja da ne sumnjam da nije izasao iz sobe nekih par godina. Mamo mamo kad ces da me zenis. Ne znam sine nema vise

S A J T U S I
A
J
T
A
R
A

Okej, treba pomoći čoveku, činjenica da mu vlastita količina pišanja nije dovoljna.

Porodica, prijatelji i rodbina su srećni da je na računaru ali zato se problem reflektuje na drugom mestu.

Vratimo ga porodici.

Chad kad budem mrtav i beo vs virgin mlad i zdrav kao ruža

glasam za caru

jebeni LOL hahahahahahah

Dobrodošao u gnezdo...

Nine ni los stratimir moze se razmeniti koja zanimljiva sa njim
Kao npr neka glupa ili cak nakaradna riba ali ako je oces jebati nista ne smeta tebi je bilo zanimljivo