Prijava

Nine ni los stratimir

De loš, strato je carina jebena.
Fora je samo u pristupu.
Ako umeš da razumeš sve je na mestu.

Nije resenje ignorisanje sto misle pojedini neandertalci njega boli kurac otvara teme i odrzava u zivotu mesec dana niko mu ne treba
Resenja nema ali ako se naviknes pa zivis sa tim kao covek sa bolescu zivot ide lakse pomireno a ako ignorises pojede bolest

i muss je morao a se uloguje samo da kaže nešto

za stratu samo udruženi zločinački, iako je gejpederski sve drugo je utopija.

E sad zelim da me ostavite malo nasamo sa Bergasom. Postavi mi simptome pa dijagnozu da vidim da se presaberem ja malo, mozda i gresim negde. Bas me zanima. Uzgred Bergase ti Houltu i Ejdus ste mi u grupi mladih nada. To moram da napomenem

U stvari ne, otmite me jebeno od Bergasa

shizopost

shitopost

Ovo je scena kad se gledamo u oci i citamo se

Ovo je scena kad se gledamo u oci i citamo se

Onaj level kada se ugušiš u svojim govnima ali ih nakon 15 minuta apsorbuješ pa možeš ponovo i otvoriš novu temu.

Ako su govna moja ne mogu da ne valjaju.

Bravo stratice

Cepaj

zadnji su dani došli...

camcem plovim sam po tisi... pokraj mene vise nisi...
..
.

Cara je govno najobicnije, eruovog ili erudiranog tipa a sad cu da ti objasnim i zasto je lik kojeg treba uvek i svuda gaziti i ne davati mu sekund paznje. Kad provale coveka, citaj- naivcinu. U pocetku glumi pristojnost, da bi kupio tvoje poverenje ali svo vreme ga apsolutno boli kurac za tebe. I sta radi dok to radi- navlaci te. Navlaci te da te namesti i izblamira na bilo koji nacin. Kod publike koja je retardirana poput njih, taj djubar i toksicni humor prolazi. Kod onih koji ih provale i znaju, njima lepe etikete "losih osoba" i slicno i bez problema izmisle nesto da ti zalepe iako se nikada nije desilo. Najvece svinje i smradovi koji daju sebi za pravo da kritikuju, a njihovih dela i njihovog ponasanja bi se i sam djavo postideo. To ti je ukratko cela filozofija o njima

Ne zanimaju njih tvoje potrebe, tvoji ciljevi, tvoje vreme, tvoji stavovi. Oni vide jedino sebe u celoj toj prici i usrace bilo kakav smisao. Sebicna govna

Hahah pa kome su se tresla jajca na onoj temi gde sam ispricao ANEGDOTU od pre par veceri lalose mrtvi? Ni na recima nisi jak narocito a i bilo bi malo nerealno ocekivati da sa 40 dina u bulji ne umes nesto da napises