Prijava

A ja cu ostati darezljiv

Al je naporan lik u pičku...

Je l' vidis da moze, Melkijadese.

Ti si naporan debilu, ko uopste voli da bude u tvom drustvu ajd izbroj se

Goja strato će sa duplog sam sebi oponirati dok ne uleti neko i spomene random bilo šta, makar sunčano je napolju strato atakuje sa 7postova x 3 u nizu.

Trol koji živi od vazduha jebenog

Ovako ce ti biti erisha, kao na pocetku spota. To sto sad cutis, ne znaci da ne vrebas sledecu priliku da zarijes noz u ledja
https://youtu.be/jlogUO-jpx0

Ne zivim od kevine penzije i to je ono sto nas, izmedju ostalog, razlikuje, Carisxa

Nego vidim da vas LICNO pogadja dosta toga sto napisem, cim kidisete ovoliko kao pseta

Izgleda da sam ubo kuce pod repic

Ne bavim se otimacinom, dilovanjem, reketom, ucenama, podvodjenjem, krijumcarenjem ljudi i robe, prevarom nego zivim casno i posteno od svog rada

erisha nema milosti za tebe, pamtimo dobro tvoje ponasanje, danas si samo jos vise pri svojim stavovima prema Firmi. I ti izvori informacija koje imas i za koje kazes da ce te ubiti, i to cemo da ispitamo. Celu tvoju mrezu, spajdermene paukovih muda

Kakva Firma, jel on misli na Vošu?

Hah... Nisi svestan. Ja sam se u njihovu moc uverio svojim ocima. Sada sam shvatio, i fasciniran sam. I odlucio da ih postujem

Mozes da nestanes ako samo jedan covek klimne potvrdno glavom

Ladno schizoposting na vukajliji jebote.
Take your meds schizo

Tek ces da drhtis erisha. Mnogo si srao, navodno za druge a svo vreme radeci za sebe i svoju zastitu. Naucicemo te pameti, ima da postujes svakoga

Pitam se da li neko reketira ove "muzicare"... Hmmm... Solidno zaradjuju, a ne placaju nikome nista. Treba malo zaviriti i po tim produkcijama