Vukajlija Ultimate Nerd Showdown

  1. Melkijades
    Al aj da ponovim - 100 pitanja mešovito, normalan sajt ili šta već, 15 minuta, jasna pravila i eto me sutra u 5 da izdevetam ovog malog ćuža :)

    Dobio si doživotnu zabranu već gotovo sad, proglašen si za stalnog gubitnika bilo kakvog takmičenja ove prirode za čitavu večnost. Jednoglasna odluka krovne organizacije jbg

  2. a i ko zna sta se ovde desavalo iza kulisa, po pvt-ovima

  3. ovo treba da istrazi kaizeninkvizicija

  4. Šmo naćemo Sevast i ja sebi drugog sponzora, fejlovali ste sa organizacijom realno. Celt je imao konstruktivne predloge, mada logistika je takodje zakazala jer za šes sekundi nemoš ni da pročitaš pitanje. Nebitno, ovo je odlična uvertira jer

    predlažem

    kvizomanija dvoboj ovde na sajtu. Svako može da izazove svog vukajlijaškog arhineprijatelja i odmeri snage sa njim. Sevast i ja smo jedan par, ostali mogu sebi da nadju dostojnog protivnika, Sev i ja ćemo sastavljati pitanja za sledeći duel. I tako redom, taj par sastavlja sledećima. Šta kažete? Tipa

    Celt vs Trajfors
    Ejdus vs Zapata
    Cara vs ostatak sveta

  5. Ovo ko rascep Fiba vs Uleb jbt, kako te nije sram posle ovakvog ponašanja da predlažeš neko organizovanje nekakvih budućih takmičenja. Pridružio bih se gospodinu Cari u njegovom osećaju konsterniranosti i dodao bih još da sam i zgranut.

  6. Haha smoklja ljut je

    Aj otiso sam da spavam, na sta sam ja spuco dan jbt

  7. nazalost nisam mogao da budem aktivni deo ovog fijaska, kolko god ovo ustvari zabavno bilo al da rezimiram sta sam ukapirao, gledajuci ovo blago malopre:

    -melkor se kurci kolko je pametan i kako se razume u filozofiju
    -sevast: ajmo kviz
    -melkor: pa znas ne bi da te rasturam plakaces posto ja sve znam al moze
    -mujo: guglace obojca
    -zapata: (smislja pitanja)
    -smoklja: (jebe se sdiskordima i slidoima da im napravi kviz): e ne radi ovo ukurac, sta cu sad
    -ja: evo predlog da se zavrsi ovo dok sam tu, zanima me sta ce da se desi.
    -sevast: udri
    -melkor: ajde moze
    -melkor: e ne mogu smorio sam se, mnogo mi ovo dugo ovo sto traje 3 min aj odoh, vidimo se sutra.
    -melkor, nakon 15 min: aj daj pitanja sad kad se ne takmicimo
    -smoklja: evo idite u kurac
    -svi (melkor i sevast inkluded): (citaju pitanja koja objektivno nisu laka. gledaju i razmisljaju se, more sa ovim vremenskim formatom ako bi odgovorio na 2 bilo bi dobro, jebes ovo, nije bas osnovno opste obrazovanje sto se vadi iz kurca nego trazi da kopas. aj kad bi imao neki ponudjen odgovor...)
    -melkor: dobar pokusaj zapata, da ne kazem odlican. nije skroz profi posto sam ja profi, za to su prelaka, al svaka cast zapata, dobar mali. kolko bi odgovorio sevast aj posteno?
    -sevast: (nakon malo duzeg razmisljanja i par gugla), znao bi da uradim 75% ovoga. al majke mu ga ne mogu da se setim za mijatovica i bajkal, iako je to objektivno jedno od ovih sto se vade iz kurca
    -melkor: e jeste bajkal majke mu ga. nije mijatovic
    -sevast: a karamfili
    -tronozac: ojebo bi vas ovde opaaaaaa
    -melkor: karamfilici, nisu karamfili
    -melkor: e steta sto se nismo igrali, ja bi ovo ironicno uradio da imam 0 poena posto bi ovako da pokusam imao 1 pa da mogu da i dalje drzim iluziju kako je ovo prelako za mene, al ne mogu da se jebem, nemam ja vremena za ovo
    -dirgod: posto je 180s previse
    -zapata: pa da, jesu srednje teska pitanja, ono, jeste ja sam ih smisljao iz mojih interesovanja, al znao bi da odgovorim na svako.
    -smoklja: idite u kurac sto mi trosite vreme
    -smoklja: ustvari sta jedem govna ko da bi ga potrosio na nesto pametno
    -melkor: stvarno niste trebali trositi vremena na ovo, bas je previse. cak sam se razmiljao da pvtom kazem sevastu da ironicno obojica izgubimo sa 0 jer bi bilo malo bezveze da jedan pobedi prosecnim fudbalskim rezultatom.
    -cara: pusi kurac melkor
    -ejdus:
    -jebac: pusi kurac melkor
    -plido: melkor, objektivno, pusi kurac
    -melkor: uzasna organizacija. totalno gubljenje vemena. umesto toga predlazem da se napravi kviz na sajtu gde cu ja da sastavljam pitanja a svi ostali da odgovaraju
    -smoklja: pusi kurac melkor

  8. sevast je pobednik za zelenim stolom, sluzbenim rezultatom 3:0. sto je odlicno posto bi ovako pobedio 2:1

  9. Pročitao većinu Celtaro - otpr da. Nego novu temu pokrećem, sa idejom da ta i ova ovde saradjuju.

  10. Šta kaže narod? https://vukajlija.com/forum/teme/75982-cunt-wars-kvizajlija?strana=1#post_4084060

    Može prvi meč Sevast vs ja, Celt baci pitanje, mi odgovorimo, meri se vreme, ljudi svedoci itd. Mislim da ljudi ne bi sabotirali čet sa glupostima, sve bi bilo pregledno.

  11. predlazem da se ignorise to tamo i da se zabrani melkoru da pridje bilo kom kvizu na manje od 100m, posto je dokazani silovatelj ove teme

  12. Može, neka bude, ne moram da učestvujem - ali napravite si kviz i igrajte se.

  13. Evo sve sam vam lepo osmislio, i pitanja ću da vam sastavim ako treba.

  14. ko sto rece njegos: "onog, ko od megdana bjezi i odgovarati ne smije, ne treba pratiti u buduce borbe, slusati mu kukavicke bjesede i prijedloge jer taj obraza nijema".

  15. Slabo će ti gugl biti od vajde na megdanu Celtinjo, ni štit ni mač.

  16. Eno vam pičite, sve sam vam osmislio. Sevast i ja ćemo to već odraditi ako nam bude volja.

  17. Melku prelazim preko ovih pizdarija od juce samo zato jer je avax.

    Moze sevast biti tri puta u pravu i imati bolje znanje al dok je vaxer za mene kao osoba je 0

  18. Budi bolji covjek od toga, evo ja sam medju prvima pisao protiv ovih kovid vakcina, pa opet drzim Sevastovu stranu za ovaj incident, da sam moderator sad bih Melkijadesu lupio 30 dana bana a pod obrazlozenje napisao "jer si picka"

  19. Ne. Svi su ovde takvi samo pratim ustolicen model.

    Gde svi tu i mali mujo

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.