Prijava

Seve, nije kako ja dozivljavam nego kako jeste jebi se.

Fejkiro si i imaj muda

mogu da zamislim kolko te je pogodilo ono sto ti je zap pisao, ako si toliko uvredjen sto sam ti reko da je pola postova na vaccini tvoje

Brate ali pola postova jeste moje a ti si predstavio u nub kontextu.
A svoj kontext vorsipujes

Sramota me je tebe i melka

Nemojte deco da nam se ovo malo društvance razbije zbog jedne šale.

Zajednicko za obojicu je da nemaju osecaj za sramotu.

To je bar donekle tačno

Kako smo za samo par sati od "mnogo malih ruku nešto grade" ponovo došli na stari dobri duh vukajlije.

ae neko sah, pa da idem na spavanje :)

shame
shame
shame
shame
shame

Al realno, jedino smo Sevast i ja bili spremni da u stvar uložimo ugled i integritet, ostalo ste sem Zapate puki posmatrači. Oteravanje sistematičnog i razboritog Celta koji vlada IT poljem kako bi se na njegovo mesto postavio član Šmoklja ispostavilo se kao fijasko parekselans, iako smo u organizacione sposobnosti potonjeg polagali velike nade. Izvinjavam se vernim navijačima, u prvom redu Cari, što su nam tehničke smetnje i manjkavost organizacije pokvarili meč, obećavam bolje izdanje u sledećem duelu. Caro mogu da ti potpišem neki rekvizit, tipa patiku.

Kupljene ulaznice ne refundiramo već važe za iduće kolo.

Neće te oprati ni Dunav ni Sava Melky posle ovoga. Vukajlija ti ovo neće oprostiti.

Al aj da ponovim - 100 pitanja mešovito, normalan sajt ili šta već, 15 minuta, jasna pravila i eto me sutra u 5 da izdevetam ovog malog ćuža :)

ma ja u farsi vise ne ucestvujem, danas sam bio spreman da idem do kraja, ko vo u kupus, reci sutra opet ispalis, pa ispascu onaj rogonja najveci, zajebi