Prijava

Na kurcu mi pomada
i čičamorada :D

Đevđir jedino sredovečnim ženama i starim fanovima Slobodana Miloševića može da se svidi.

Melkijades
Ponavljam, ljudi precenjuju svoje intelektualne sposobnosti i smisao za humor.

Аин'т тхат тхе трутх

@Melkonja
To je zato sto si feget stari,
Masnom buljom uzivas u kari

Pa jeste Šmo, činjenica je da se i ti i Celt i ja trzamo pomalo kad nas neko podseti na činjenicu da nismo naročito zabavni, duhoviti, dovitljivi itd. U suštini jebe nam se baš, ali bocne malo. Al pogledaj brata Celta npr, on čovek i ne pokušava da živi od toga. Možda ne ume da bude najkul čovek u prostoriji, ne trudi se ni da bude, ali ima dovoljno duha da bi mogao da razlikuje govno od kvaliteta i potroši svoje vreme na nešto što ima smisla. I to je za svaku pohvalu. Voli da diskutuje o svemu i svačemu u šta nema najbolji uvid, ali i to je u redu, zauzima stavove, nekad ispadne pametan, nekad malo manje pametan, pogreši, izvini se, nešto shvati, nauči...Ovde na vukajliji naravno, sumnjam da ide medju psihologe i doktore nauka i nešto im palamudi.

Problem sa tarzanijom, dnevnjakom, djevdjirom, jućuberima, tiktokerima, influenserima, kurcipalcima...Je što, u 98% slučajeva prave daleko veći krindž nego što bismo ga napravili ti, Celt i ja kada se ne bismo naročito ni potrudili. Jednom rečju - nepotrebno, prazno, neduhovito, usiljeno, krš, sranjčuga itd. Ali živimo u jebenom vremenu u kom je ogoljena istina, ako ne zvuči prijatno i nije stavljena u meko pakovanje, ravna nekakvom napadu na ličnost i ugled, internet maltretiranje, zavidiš mi jer ja imam 60.000 pratilaca na mreži a šta si ti napravio u životu itd. I onda, umesto da smo na početku bili ljudi i sasekli te pokušaje zatrpavši ih tonom govana (kako bi radili nešto drugo u životu), vodimo se nekakvim konvencijama i puštamo ljude da se glupiraju i vazdižu svoju lejm pojavu dokle god može. Posle jbg kad i sami vide da to nije naročito kvalitetno (u najmanju ruku), moraju ili da brane ono u šta ne veruju, ili prave od sebe još veće bolide kako bi se to i dalje guralo, ili sledi ego kraš, a niko ne voli ego kraš da se razumemo.

Kurca voliš kradom
priznaj čičamorado

Nemo se ljutiš, takav ti nadimak jbg :D

To sto mi kao neke babetine pricamo kako ga je droga upropastila nece pomoci.

Nekada:

-Tarzani govna!
-Ma ko je govno? Frenki ima 40k pratilaca, snima za maxbet, dnevnjak, itd a sta si ti uradio u zivotu?

Meanwhile: Frenki se kockao i drogirao, cale mu vracao dugove.

Naravoucenije: necu da ikad vise cujem “on je neki kurac na internetu a sta si ti uradio”

LOL
Ajde cuti babetino glupa.

Hotul malo kaže al se zapitaš poslije njegovih riječi

Zapitas se koliko glup neko moze biti lol

To sto mi kao neke babetine pricamo kako ga je droga upropastila nece pomoci.

Neće.
Niti će odmoći, niti će biti manje ili više istina.

Al svi njihovi projekti jbg, i oni zzimeri i ono u kladionici, ja krenem, dam šansu, ne izdržim 30 sekundi.

K O Č E Nj E
O
Č
E
Nj
E

A kocenje ce ostati zapisano kao 2h neceg najgoreg snimljenog u istoriji. Za muzeje

Jebiga to je tako kad smo svi ovde mahom cinične ozlojeđene drkadžije. Širokim narodnim masama se očigledno svidelo to sranje u kladionici. Kad sam jebeno svog ćaleta uvatio jednom da ih gleda na tabletu, pustio sam suzu očajnicu.

Jebiga to je tako kad smo svi ovde mahom cinične ozlojeđene drkadžije.

Mogu sebe da zamislim u situaciji gde neki ultrafan od metar sedamdesdva stoji ispred Straje kilograma i laje na mene u fazonu - ovaj čovek je napravio toliko toga od sebe i ljudi ga prihvataju, podržavaju i vole, a šta si ti uradio u životu cinični ozlojenjeni drkadžijo...I da budem sasvim zadovoljan svojim postojanjem.